PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 798
ocen
6,3 10 1 79798
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

Nie rozumiem po co

ocenił(a) film na 1

Kręcić ten sam film na nowo ;/ Tym bardziej, że jest praktycznie kropka w kropkę z francuską produkcja, a do tego znacznie słabszy, aktorów można by zamienić z kukłami, a nie zrobiłoby to większej różnicy tego co można zobaczyć na ekranie oglądając ten gniot.

Atena2121

Jak sie nazywa francuska wersja? Bo wolalabym obejrzec film z kims innym niz Miley Cyrus...

ocenił(a) film na 1
Juumper08

Dokładnie tak samo "LOL" http://www.filmweb.pl/film/LOL-2008-476899

Atena2121

dzieki wielkie ;)

Atena2121

Myślałam że to jakiś żart. Ale wychodzi na to że Amerykanie uwielbiają odgrzewane kotlety. Zapewne uważają , że tylko oni produkują filmy i nikt nie będzie kojarzył tej francuskiej produkcji. I tu są w błędzie. Scenariusz i dialogi pasowały do francuskiej wersji, tu są jakimś nieporozumieniem. Razi mnie ten film okrutnie. Nic tylko napisać do reżysera i wysłać mu kilka słów od serca... Ale i tak masa dzieciarni obejrzy bo gra tam Miley C .

No i teraz to już umarłam. Oba filmy są tego samego reżysera. To ja zamawiam jeszcze wersję skandynawską (bedzie pewnie najlepsza), japońską , rosyjską i polską .

Iwcia_2

Rezyser prawdopodobnie nakrecil ta druga wersje z Miley Cyrus wlasnie dla tej czesci spolecznosci, ktorzy sa zachwyceni jej gra aktorska. Badz co badz Miley ma troche "fanow", wiec pewnie bedzie wiekszym sukcesem niz francuska produkcja. Bo pewnie pierwsza wersja nie cieszy sie zbyt duzym powodzeniem - bo nie gra tam nikt znany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones