PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 798
ocen
6,3 10 1 79798
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

warto obejrzeć

ocenił(a) film na 6

film głównie dla dziewczyn, nawet jeśli nie spodoba wam się film to obejrzycie go ze względu na Kyle'a i policjanta, urody im nie brakuje <3

ocenił(a) film na 2
monika199406

boże, widzisz i nie grzmisz.
urody to oni nie mają żadnej.
blagam - ten film jest dla nikogo o niczym. jakiś morał ? cokolwiek ?
nie ? a to szkoda.

fragola23

Niektórym mogą się podobać - każdy ma swój gust.
Chociaż ja osobiście nie widziałam w nich niczego ciekawego.

ocenił(a) film na 2
yvonneD

potępiam ogladanie filmu tylko dla ładnej twarzy, przez to duża część z nas postrzega film w kompletnie inny sposób.
producentom ewidentnie chodziło o ten zabieg - ładna twarz = sukces u nastolatek

ocenił(a) film na 6
fragola23

film podoba mi się bo jest inny od typowych amerykańskich komedii dla nastolatek a ze przy okazji jest na kogo popatrzeć to chyba nic w tym złego

ocenił(a) film na 10
fragola23

Film jest naprawdę świetny i nie zgadzam się co do tego że nie ma morału ,przesłanie to żeby nie udawać nikogo kim się nie jest i że tak naprawdę nie różnimy się aż tak bardzo od naszych rodziców.

missnikilove75

Polecam obejrzeć francuska wersje. Dużo lepsza niż amerykańska.

ocenił(a) film na 10
Oliwia1

Oglądałam obydwie i amerykańska wersja jest dużo lepsza .I chociaż nie przepadam za Miley naprawdę w tym filmie świetnie zagrała.

missnikilove75

Moim zdaniem francuska dużo lepsza, ale to pewnie dlatego, ze francuska ogladalam pierwsza. Zawsze jak ogladam druga wersje jakiegos filmu to ta pierwsza podoba mi sie lepiej.

ocenił(a) film na 2
missnikilove75

taki morał to można wysnuć z prawie każdego filmu, bez urazy.

polecam : w stronę morza, nawet deszcz, amores perros i parę innych filmów gdzie jest PRAWDZIWY morał a poza tym oglądanie jest bardzo przyjemne i daje do myslenia.

no chyba, że wolimy słabe komedyjki robione pod publiczkę. są różne gusta :)

pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
fragola23

Wierz może dla ciebie to jest słaba komedyjka ale mi film przypadł do gustu a poza tym ,nie sądzę że z każdego filmu do wyciągnąć się morał ale to tylko moje zadnie.

ocenił(a) film na 10
missnikilove75

da się *

ocenił(a) film na 2
missnikilove75

wiesz*

nie, nie ten film akurat miałam na myśli. tak ogólnie.

ocenił(a) film na 10
użytkownik usunięty
fragola23

Ten film jest o niczym to mało powiedziane. Scenariusz? Fabuła? Jakakolwiek? Aż mi żal samej siebie ze to oglądałam, bo to strata czasu. Wniosek mam jeden- nigdy nie oglądaj chłamu dla małolatów;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones