PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718819}
7,3 192 165
ocen
7,3 10 1 192165
7,3 50
ocen krytyków
La La Land
powrót do forum filmu La La Land
ocenił(a) film na 10

Ahahahah :-)

rozwaliłaś mnie, mistrzowskie skojarzenie

ocenił(a) film na 8

Dobre ;-)

youtu. be/b9liE9q36Io

New youtube channel ! subscribe and like if u can ! :) thanks for support !!
Delete space in link !!

użytkownik usunięty

Albo Lą Lą Ląd. Ale w sumie to nawet fajnie brzmi :).

użytkownik usunięty

u mnie w robocie już we wrześniu 2016 chodziło "kra kra kraina" i w sumie nawet bardziej pasuje :P
nie ważne czy gdzieś zasłyszałeś, zerżnąłeś od kogoś, czy sam wymyśliłeś... opublikowałeś i zbierasz plony, takie życie :)
pozdro!

dobra to i ja coś dołożę,


SO SO SOSNOWIEC xD

Mnie się jeszcze kojarzy La La Lapland...

Czyli La La Laponia.

;)))))

ocenił(a) film na 10

W punkt!!!

Hahaha made my day :))))

właśnie szkoda, bo nikt by tego musicalu poważnie nie traktował ;D
ale lą lą ląd mogło by być lepsze, bo oddawało by dźwięk tytułu, który ma być lekki jak film, a kra kra kraj brzmi szyderczo

ocenił(a) film na 8

Raczej Kr Kr Kraj ;-)

ocenił(a) film na 10

"Woje Woje Województwo" ściślej mówiąc,albo przenosząc się do USA "Sta Sta Stan"-w końcu bohaterowie przeżywaja różne STANY namiętności!

ocenił(a) film na 4

PO PiS Land.

ocenił(a) film na 5

Po po Polska
teraz to z zobowiazujaca linią władzy hehe a film przecietnosc przecietnosci

To jeszcze pół biedy...
Gorzej byłoby, gdyby zadecydowała poprawność polityczna i przeczytalibyśmy takie oto tłumaczenie:

PI PI PIS-LAND!

ocenił(a) film na 7

Obiecałem sobie że wrócę tu po roku i sprawdzę ile masz lików i odnoszę wrażenie że na filmwebie nie ma komentarza który miałby więcej. Nieźle

użytkownik usunięty
tiktak10

Szczerze mówiąc to nawet nie spodziewałam się,że będzie taki popularny. I było mi miło gdy widziałam na innych stronach screeny tego tematu.

Hahahahaha:D

ocenił(a) film na 7

Po takiej ilości Oskarow, oczekiwałam chyba czegoś lepszego.Muzyka piękna.Emma jak zwykle cudowna i naturalna.Ale film momentami odebrałam jako nudny i brakowało mi chemiI między głównymi bohaterami,raczej jak przyjaciele.Dałam 7.

ocenił(a) film na 8

Albo "La La Land. Marzenia się spełniają"

ocenił(a) film na 7

No, jestem tu dokładnie po roku (jeden dzień później) i widzę że nadal numer jeden na filmwebie. Zobaczymy jak będzie za kolejny rok. Na chwilę obecna 2366

użytkownik usunięty

Niby tylko" Kra Kra Kraj", a jaka jest popularność jego tematu :) Wow!

ocenił(a) film na 1

powinni nazwać to cha cha chała bo adekwatnie pasuje do tego czegoś

ocenił(a) film na 6

Raczej nie miałoby to sensu bo La La w tytule filmu prawdopodobnie odnosi do L.A. czyli Los Angeles, tak mi sie to przynajmniej kojarzy. Poza tym po angielsku kraj to country a nie land, co raczej znaczy kraina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones