PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710851}
6,3 208
ocen
6,3 10 1 208
La corrispondenza
powrót do forum filmu La corrispondenza

Na razie w języku włoskim.
http://www.youtube.com/watch?v=ryg9jc72s3c

Czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że w polskich kinach nie będziemy długo oczekiwać premiery.

Mój włoski ostatnio szwankuje, ale zwiastun robi wrażenie "łzawego".

_Andrzej_

Oj mam nadzieję, że to raczej zasługa włoskich dubbingów, łzawo i emocjonalnie, z emocjami podkręconymi na maksa ;)
Filmu nie mogę się doczekać, a choć światowa premiera już jutro, zwiastunu innego niż włoski nie mogę zlokalizować.

ocenił(a) film na 4
Adanvarne

Film jest wręcz zaskakująco słaby. Nie oceniam go ostro, bo całość ratuje ten specyficzny klimat kina Tornatore. Jednak i jego zawiódł instynkt, gdy postanowił konstrukcję filmu oprzeć o technologię. Dużą część akcji śledzimy poprzez bohaterkę wpatrzoną w ekran to telefonu, to laptopa. Przy czym zawód postaci Ironsa dotyka jeszcze tematu kosmicznego - całość w połączeniu z treścią staje się faktycznie dosyć pretensjonalna. I na dokładkę piękna, ale niestety, jak zwykle bardzo przeciętna aktorsko Kurylenko, bo sam Irons niestety nie miał tu wiele do zagrania.

Proszę... Gdzie można go obejrzeć ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones