PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516175}

Labirynt strachu

Senritsu meikyû 3D
3,6 652
oceny
3,6 10 1 652
Labirynt strachu
powrót do forum filmu Labirynt strachu

Tylko najwyżej science fiction i to wyjątkowo słaby,marne efekty.Oglądałem wczoraj.Jedynie co może tu działać na wyobraźnie to ten tytuł pod warunkiem że jeszcze nie oglądaliśmy filmu.Czegoś tak słabego i pozbawionego sensu dawno nie oglądałem.Gra aktorów też nie rewelacja.Ani w jednym miejscu film nie wywołał u mnie starchu.Spać mi sie zachciało w pewnym momencie ale zmusiłem sie jakoś żeby dotrwać do końca.
Co to wogóle za szpital gdzie nie ma ani jednej pielęgniarki ani lekarza a o pacjentach można tylko pomarzyć???Po kątach poupychani tylko jacyś przebierańcy w maskach.I to tak bezczelnie zrobione że widać że to manekin w masce.Takie rzeczy to może dla japońskich dzieci są straszne a ktoś kto oczekuje dobrego horroru może to w nim wywyłać co najwyżej lekki śmiech ewentualnie zażenowanie że takimi "horrorami" raczy sie teraz widzów.Czy ten co kręci takie głupstwa dobrze sie czuje?To coś prędzej przypominało jakiś opustoszały budynek na przedmieśćiach niż szpital.
A rzeczy typu latające w powietrzu króliczki (maskotki) bez oczu czy pióra lecące z sufitu lub dzieci przebiegające gdzieś chyłkiem z balonikami...to sorry ale zakrawa o żenade.To nie jest straszne ani tym bardziej horror!!!Po drugie nie widać było żeby oni byli uwięzeni w tym szpitalu tak jak to sugerował opis filmu.Oni poprostu tam weszli i ani w jednym momencie nie było pokazane żeby chcieli uciec,weszli i zaczęli sie kręcić po jakichś zakamarkach a wszystko to wyjątkowo niepotrzebne i pozbawione sensu.Po co?Przecież skoro w tym szpitalu nie miał kto pomóc Yuki bo nikogo nie było wystarczyło poprostu jechać do innego szpitala(chyba że według twórców filmu ten szpital był jedyny na świecie),tylko że Yuki nie potrzebowała tak naprawde pomocy tylko zwabiła ich tam żeby wyjaśnić jakąś zagadke z przeszłośći...i potem to głównie zaczęły sie załączać jakieś wizje wyobraźni każdego z bohaterów.Ale tu gdzie tu logika???

Cóż,moja ocena 2/10 a 2 daje tylko za tytuł który mógł działać na wyobraźnie i dość zachęcający początek,reszta to DNO przez duże D!
Oglądałem kilka lat temu film "kiedy dzwoni nieznajomy".Kiedykolwiek wcześniej ani później nie spotkałem większego gniota.Do wczoraj!Labirynt strachu zdecydowanie przebił ten wcześniejszy,we wszystkim!
I tylko troche żal że teraz nawet horrorów już nie ma dobrych-widać jak wszystko i horrory sie skończyły.Labirynt strachu to pretendent do miana gniota roku!

ocenił(a) film na 4
luki431

No to tak, to nie był szpital, tylko opuszczony szpital w wesoły miasteczku przerobiony na taki "Dom strachów" urządzony w stylu szpitala, i stąd te łatwo rozpoznawalne manekiny - jako część wystroju. Wizje to na początku wspomnienia poprzeplatane z teraźniejszością, które stają się coraz bardziej fizyczne. Owszem, film ten ze względu na efekty nie jest arcydziełem, ale czego się spodziewać po niskobudżetowej produkcji. Ze szpitala nie wyszli bo nie zdążyli. Gdy jeszcze myśleli że to prawdziwy szpital, a Yuki rzeczywiście żyje - ona uciekła, a oni jej szukali(jako starsi, z wyrzutami sumienia nie zostawili jej już tak łatwo).
Dla mnie osobiście najlepszą sceną było gdy oni zeszli na dół zobaczyć zwłoki tej niewidomej, a Ken wciągnął Yuki(niby też była martwa) pod schody, siedział tam w ciszy żeby nie zwrócić na siebie uwagi, i wtedy ona go złapała.

ocenił(a) film na 4
luki431

dodam jeszcze - nie oglądaj już filmów gdy chce Ci się spać.

Archie_de_Fuego

Oglądając takie filmy siłą rzeczy chce sie spać.Polecam dla ludzi cierpiących na chroniczną bezsenność.Można sie wygodnie rozsiąść w fotelu i spać na siedząco;zawsze lepsze to niż nic.

ocenił(a) film na 3
luki431

Przyjacielu napisz mi proszę gdzie w tym filmie masz JAKIKOLWIEK wątek SCIENCE FICTION?

Kuba1982

Cały ten film to science fiction i to wyjątkowo słabe.Nie chce mi sie wyjaśniać.

ocenił(a) film na 3
luki431

Ty chyba masz małe pojęcie co to jest "Science Fiction".

ocenił(a) film na 9
Kuba1982

O w ogóle nie wie co to jest "science fiction". Zreszta po wszystkich wypowiedziach widać, że to raczej miłośnik róznych "pił mechanicznych", "Hallowinów" i innych amerykańskich gówien dla niedorozwiniętych.

ocenił(a) film na 7
luki431

Nie wyszli ze szpitalu bo Yuki im uciekla, a najwiekszym gniotem w tym roku jestes ty ze swoim ptasim mozdzkiem.

aproxx

Nie oglądałem do końca więc nie wiem kto im uciekł kmiotku (przysnąłem taka nuda),z ptasim móżdżkiem to chyba ty jesteś jak takie szmiry oglądasz i ci sie podobają.

ocenił(a) film na 7
luki431

Fan transformers, transportera, avatara i innych odjebst dla łajz ?
Ty nawet wstydisz sie pokazac jakie filmy ogladasz w tym swoim kurniku i jakie oceniasz najwyzej.

ocenił(a) film na 5
luki431

Gratulacje to nie widziałeś sceny, która miała miejsce po 20 minutach filmu? To rzeczywiście wartościowa ocena.

ocenił(a) film na 2
luki431

W pełni zgadzam się z *luki431.
Dodam jeszcze tylko to, że próbowałem zrozumieć "co autor miał na myśli?"
Daję 2/10 bo mieli dobrego operatora kamery i zachęcający tytuł.

luki431

zobacz ten film jeszcze raz, ale tym razem UWAŻNIE, bo z Twojego postu wynika, że nic z niego nie zrozumiałeś. Dosłownie NIC.

luki431

SF? wolne żarty! manekiny zaczynają maszerować bo ufoludki im każą? ech, chłopie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones