PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7120}

Labirynt

Labyrinth
7,1 16 431
ocen
7,1 10 1 16431
8,0 7
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Magia.

ocenił(a) film na 9

Dzieciństwo.
To był mój ulubiony film, choć się trochę go bałam, teraz nie mam pojęcia czemu. Muzyka... Mmmmm, ach te czasy! :)

Lexie_

Lexie kolejna rzecz która nas łączy :D Ja moge Labirynt na okrągło oglądać... i David <3

ocenił(a) film na 10
dzastonoga

Ja też! Bo to rzeczywiście nieśmiertelny film

ocenił(a) film na 8
Lexie_

Dla mnie też ten film był kultowy w dzieciństwie i nadal bardzo go lubię. Do moich dziecięcych filmowych fascynacji dorzuciłabym jeszcze "Niekończącą się opowieść" i "Tajemniczy ogród":)

rapsodyk

Dokłdanie,sentyment z dzieciństwa.Film może kiczowaty,ale w tamtych latach to było COŚ....

Lexie_

Bardziej bałem się Niekończącej się opowieści. Labirynt przyjąłem bardzo ciepło :)

Lexie_

Tak, trochę podobny do innego filmu Hensona, "Ciemnego kryształu".

ocenił(a) film na 9
Trojden

Ciemny Kryształ w porównaniu z Labiryntem to był już hard horror, niektóre moje koleżanki z podstawówki musiały wyjść z kina :)

Ketrid2_

Serio? To jakieś naprawdę bardzo strachliwe musiały być. :) Ja oglądałem "Ciemny kryształ" gdy miałem 6 lub 7 lat, i obejrzałem bez problemu do końca, chociaż ci Skeksowie byli dosyć straszni, a scena wyciskania esencji życia była cokolwiek mroczna i działająca na psychikę. Ta scena faktycznie może być trochę za mocna dla dzieci z zerówki lub pierwszej klasy podstawówki - zależy od dziecka. Czasem zdarza się, że 9-latek jest bardziej strachliwy od 7-latka.

Podobnie gdy miałem 8 lat, obejrzałem "Gremliny" razem z 6-letnią wtedy siostrą, która strasznie się ich bała, i potem musiałem ją przytulać, bo nie mogła zasnąć. :-) Ja z kolei obejrzałem to na zupełnym luzie i dobrze wiedziałem, że żadne gremliny nie przyjdą do naszego domu i nie schowają się w szafie ani w choince.

Za to niemałe schizy miałem po "Siódemce w krainie dziwolągów", choć to tylko kreskówka i to krótkometrażowa - po tym miałem koszmary senne, choć nie bezpośrednio po obejrzeniu, tylko później, w ramach długoterminowego oddziaływania na psychikę. :-)

ocenił(a) film na 8
Ketrid2_

Zgadza się

ocenił(a) film na 6
Lexie_

Właśnie jestem po seansie. Z dzieciństwa pamiętam tylko Lugo :D
Ale fajnie obejrzeć takie fantasy w dobie dzisiejszego przesyconego grafiką i efektami ble ble

ocenił(a) film na 10
Lexie_

Tak jest!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones