PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7120}

Labirynt

Labyrinth
7,1 16 431
ocen
7,1 10 1 16431
8,0 7
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Widziałam "Labirynt" w szkole podstawowej gdzieś pod koniec lat 80'tych a na początku 90tych , pamiętam że w TV leciał juz "Muppet Show" Hensona a pełnometrażowy film twórcy Muppetów był swego rodzaju wisienka na torcie. Ostatnio puściłam sobie film po latach...Powiem tyle: na pewno bardziej doceniam aktorów. Bowie jako król Goblinów jest bezbłędny i jeszcze jedno rzuciło mi się w oczy - Jak dla kogoś kto sporo horrorów swego czasu oglądał Labirynt ze zmieniającymi się korytarzami ,w których można błądzić bez końca i zaludniające go potwory- Nie jest już tak niewinnym i dzieciakowatym miejscem a król goblinów potrafiący nieźle manipulować czasem i przestrzenią- niewinnym straszydełkiem. Z elementów użytych w tym filmie spokojnie dałoby się zmontować przyzwoity horror. Na szczęście jest to film dla dzieci , ale pewien dreszczyk przy oglądaniu pozostaje....

ocenił(a) film na 9
Aktra

Niby dla dzieci, ale też nie dla najmłodszych, jednak niektóre kwestie cz tematy w tym filmie bardziej dla nastolatków, chociażby relacja Jaretha i Sary :)

ocenił(a) film na 8
sarah496

Która jednoznaczna nie jest :) Jak byłam dzieckiem (lat 6) w ogóle na niektóre sceny z Bwie'm nie zwracałam uwagi

ocenił(a) film na 5
Aktra

Ja osobiście miałam traumę po obejrzeniu tego filmu w podstawówce na którejś lekcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones