PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 258 645
ocen
7,9 10 1 258645
7,4 40
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Czemu Joy, przebywając już w szpitalu, powiedziała do Kellera: Ty tam byłeś?

ocenił(a) film na 9
MsPrevail

Jesteś trollem, czy przysnąłeś? Joy powiedziała tak do niego, ponieważ on faktycznie był przecież w mieszkaniu tej co je porwała.Było to nawet pokazane z ich perspektywy.

ocenił(a) film na 9
atopcia

@ atopcia: czemu od razu z taką nerwą? Można przecież czasem coś w filmie przeoczyć.

@MsPrevail dziewczynki były zamknięte w pokoju w pobliżu kuchni więc wyraźnie słyszały jego głos, ale, że były związane, zakneblowane i odurzone to nie dały o sobie znać.

Swoją drogą jak później Joy udało się ogarnąć sytuację na tyle żeby nawiać, to dziwne, że nie mogły zacząć tłuc butami o podłogę....

fated86

Dzięki :) Musiało mi to umknąć podczas 2,5- godzinnego seansu ;)

ocenił(a) film na 9
fated86

Żadne nerwy. Każdy ma prawo przysnąć, przeoczyć jak i...być trollem.

atopcia

Nie nerwy tylko choroba psychiczna.

ocenił(a) film na 5
MsPrevail

Oznaczyłabym jako spoiler.

ocenił(a) film na 8
MsPrevail

To nie jest złe pytanie , mnie też nurtuje , Joy nie tylko powiedziała "ty tam byłeś " ale dodała jeszcze i tu dokładnie nie pamiętam "Kneblowałeś nas" ale "zaklejałeś taśmą" już nie pamiętam albo co możliwe ześwirowałem już na tym filmie :) atmosfera gęsta jak Wielkanocny żurek

ocenił(a) film na 7
dominxon

Hej wszystkim, a mnie umknęła inna rzecz.. czy niepełnosprawny Lex zostal odnaleziony żywy czy martwy?

ocenił(a) film na 6
Lysiczka

żywy. było słychać krzyki z budynku, jak policjant go odszukał

ocenił(a) film na 7
Vanillia

Dziękuję przedmówcy:)

ocenił(a) film na 6
dominxon

Nic takiego nie było. Powiedziała, że "oni zakleili nam buzie". A nie, że "ty" albo "wy"

Vanillia

Rozmowa Joy i Kellera wyglądała następująco:
-Ty tam byłeś
-Gdzie miałem być?
-Zakleił nam usta

To był dokładny cytat i takie było polskie tłumaczenie, z lektorem Jarosławem Łukomskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones