PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507169}

Labirynt

Prisoners
7,9 258 622
oceny
7,9 10 1 258622
7,4 40
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

Smaczki

ocenił(a) film na 8

Film posiada wiele "smaczków", które skłaniają Nas do głębszej analizy symboli zawartych w filmie.
Warto się skupić i obejrzeć film więcej niż jeden raz. Plus za scenariusz i postaci złych charakterów.

ocenił(a) film na 7
kama998

"Złe charaktery" w tym wypadku to kwestia bardzo dyskusyjna. Sam nie wiem kogo uważać za "złego" i chyba nie chcę wybierać.

kama998

Z tego co ja zauważyłem przez tortury facet dowiedział się więcej niż Loki mając do dyspozycji całą policję.
Gdyby Loki wziął pod uwagę info z tortur a ojciec info z policji to znaleźliby te dziewczynki 2x szybciej.

Sergij

Jeszcze gdyby Loki odrzucił swoje uprzedzenia z przeszłości względem księdza i bardziej go słuchał, to również szybciej rozwiązałby zagadkę.

ocenił(a) film na 9
PurpleAngel

Ale przecież ksiądz nie znał ani nazwiska mężczyzny, ani żadnych jego danych dotyczących rodziny (dodatkowo, martwy nie był notowany, nie było jego odcisków palców a policjanci nie potrafili znaleźć denata rodziny poprzez badania DNA - w końcu Jonesowie podróżowali dużo;)) Ot, przyszedł facet, który chce się wyspowiadać (to, że jego spowiedź była potwierdzeniem mordów to inna kwestia). Więc nic nie dałoby przesłuchanie księdza-pijaka, który rzeczywiście nic nie wie. Poza tym, z tego co wiem żaden ksiądz (podobnie jak lekarz, dziennikarz) nie może wyjawić wszystkiego, chyba że przez wyrok sądowy znoszący tajemnicę zawodową ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones