PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025584}
1,0 1
ocena
1,0 10 1 1
Lady Janosik
powrót do forum filmu Lady Janosik

Wymyslilem wlasnie jakies 10 filmow, nie mowie odrazu ze jestem urodzonym genialnym scenarzysta, ale ostrzegam ze kilkoro z was moze tak pomyslec. Lapcie sie czegos panie i panowie i sluchajcie moich propozycji na najnowsze hity filmowe.

1. Krolowa Lwica
2. Kubusinia Puchatek i Genowefa
3. Renata Lwie Serce
4. Beata Wszechmogaca
5. Janina Wick
6. Pani Shrek
7. Kobieta z Blizna
8. Harriet Potter
9. Justyna Gump
10. Strazniczka Teksasu

Sam nie wiem jak na to wszystko wpadlem, moze poprostu moj prawdziwy geniusz sie dopiero zaczal objawiac. Nie mniej dajcie znac co myslicie o moich BRAND NEW TOTALNIE ORYGINALNYCH WYMYSLONYCH POMYSLACH, gdyz nie moge sie doczekac waszego zdania. Zakladam jednak z gory ze kazdy odrazu uzna mnie mistrza kinematografii i w ogole trelemorele co za parodia zasrana to az zal dupe sciska.


11. Fight Clubica

ebulcio

Zapomniałeś o Lady Rambo i Lady Rocki. Z polskich - Ballada o Zbójce Łamignatce...

eltoro10000

Aż dziwne że postanowili nakręcić akademię PANA Kleksa. Czy mieli słabszy dzień?

Shyai_2

Mieli PMS...

Shyai_2

Zobaczysz co będzie "w środku" filmu. Może być femino-gejo-aborcjo-lewacko.

ebulcio

Jak by tak przerabiać polskie klasyki to może jeden film z 1992 -SUKI

ebulcio

Postaram się pomóc Twojemu rozwijającemu sie geniuszowi filmowemu. Wymyśl coś na "Pitlulla" z Dorocińskim. :)

Creep_7

"Pitbulla" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones