PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434515}
5,8 3 147
ocen
5,8 10 1 3147
Lake Mungo
powrót do forum filmu Lake Mungo

ja akurat gustuje w tego typu filmach,dokumentach.Szukam zawsze raczej nietypowych filmow bo mnie bardzo intryguja.Tego typu filmy sprawiajac wrazenie dokumentu,autentycznosci daja mi do myslenia,bo przeciez tak moglo by byc naprawde.Mam pytanie poniewaz ogladalam w j,angielksim a nie wszystko moze uchwycilam.Czym bylo to co ona zobaczyla w nocy and jeziorem?Czy przewidziala swoja smierc?Odnosnie jej podwojnego zycia,co z tymi sasiadami sie pozniej stalo?

ocenił(a) film na 5
Isabelle27

Ci sasiedzi wyjechali, przeprowadzajac sie gdzies 6 miesiecy po smierci tej dziewczyny, policja wszczela sledztwo w poszukiwaniu ich ale dochodzenie stanelo w martywm punkcie i ich nie odnalezli czy jakos tak. Odnosnie smierci tak prawdopodobnie ja przewidzila, przeiez jest wideo z komorki gdzie widzi prawdopodobnie sama siebie tylko ze juz obitą wiec mozna sie domyslac, ze ktos ja zabil a kto, to juz zostaje zagadka.

ocenił(a) film na 7
arielos

Sasiedzi sprzedali dom i wyjechali ok. 6 mc po smierci Alice.

Nad lake mungo zobaczyla sama siebie, martwa. Co do stanu zwlok wylowionych z jeziora, to raczej byl to skutek procesow gnilnych - w koncu wylowiono ja dopiero po kilku dniach.

K2aeS

Przepraszam ze wcinam, ale macie moze napisy do niego? krew mnie zalewa, jak sciagam filmy a zapominam wczesniej sprawdzic czy w ogole sa do niego napisy.

ocenił(a) film na 5
DzikaManina

Mam dokładnie to samo:) Natomiast co do napisów, są podobno w trakcie tworzenia. Informację podaję za stroną: http://www.dark-project.org/
Także spoko, doczekamy się.

ocenił(a) film na 3
DzikaManina

Jeśli dalej chcesz te napisy to ja posiadam. :)

ocenił(a) film na 5
Seddelich

w 2010 r. może byś zaszpanował. stary, w momencie kiedy napisy są już od dwóch lat przetłumaczone i dostępne w internecie to naprawdę nie wypada pisać takich komentarzy :-)

ocenił(a) film na 3
discouraged

Nie stary jak już a stara. A napisałam to z tak zwanej grzeczności. :P

ocenił(a) film na 5
Seddelich

Z grzeczności przepraszam za pomyłkę dotyczącą płci, stara :-) co do reszty mojej wypowiedzi nie zmieniam zdania :-)

ocenił(a) film na 6
Seddelich

Kochana czy Ty w ogóle widzisz datę prośby o napisy użytkownika powyżej? Bo wydaje mi się że nie. Jeśli to ironia bądźć żart z Twojej strony to przepraszam ale jeśli mówisz poważnie to po dwóch latach to sobie możesz, co najwyżej pierdnąć w stołek a nie pisać o napisach które już od dwóch lat są szeroko dostępne w sieci. Pozdrawiam.

michael79

ale macie problem, napisała, to napisała, a wy jak zwykle wylew jadu i złosliwości, ze też wam sie chce

milenasy

Popieram w 100% milenasy :) właśnie trochę niektórym brakuje tolerancji i zrozumienia do innych... najlepiej się czepiać, nie akceptować zdania czy pomocy innych. Dajcie na luz ;) Pozdro !

ocenił(a) film na 7
Isabelle27

Do wszystkich przede mną -
wiecie co? ten temat jest z 2009 - a wy wydłubujecie go w ogóle nie wiem po co na wierzch - i to po tylu latach!!??? A w dodatku pieprzycie w ogóle nie na temat - pogieło was czy co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones