PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 143
oceny
5,9 10 1 34143
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

..jak się dowiedziałem że gra tu Zac (dobrze napisałem) nie trawie go, wszyscy go uwielbiają za Hight School Musiacl ale ja ga poprostu niecierpie. Może jak zagra tu dobrze to zmienie o nim zdanie ale zobaczymy

ocenił(a) film na 8
Cadaver

Hehe :). Wiem o co Ci chodzi... Ale widziałam fragmenty z jego udziałem w 'Hairspray' i powiem Ci szczerze, że już po ich obejrzeniu zaczęłam go może nawet i uwiwelbiać! Jest zaskakująco świetny. No i widziałam jeszcze występ w Oprah Winfrey Show.. Po prostu... WOW!

Cadaver

mi on też tu wybitnie nie pasuje, taki laluś na dodatek z marnym (tj piskliwym) głosem...
hmm widze, że ma tu ciemne włosy, może nie będzie wyglądał tak lalusiowato jak w HSM
mam tylko nadzieje, że jego głos choć troche sie zmienił

ocenił(a) film na 8
smerfetka

w pierwszej części 'hsm', to nie on śpiewał. ostatecznie podłożył mu głos drew seeley, który pojechał też za niego w trasę koncertową, bo zac kręcił 'hairspray'. w 'lakierze do włosów' i 'hsm2' zac śpiewa sam i ma zdecydowanie inny głos niż drew.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
wiola_0708

Mnie sie wydaja ze Zac nmusi miec całkiem niezły głosik bo podobno rezyser czy ktos tam po usłyszeniu jego spiewu doszedł do wnosku ze Zac powinien zaspiewac jakas piosenke w Hairspray. I myśle ze sie nie zawiode gdy obejrze film na który czekam, czeka i sie juz doczekac nie moge:D:D

Mulan80

ja tez się załamałam
mam nadzieję, że nie zrobili z tego wybitnego musicalu kolejnego hsm
Zac tez mi tu kompletnie nie pasuje ale poczekamy do września

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones