PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238728}

Lakier do włosów

Hairspray
5,9 34 137
ocen
5,9 10 1 34137
7,3 7
ocen krytyków
Lakier do włosów
powrót do forum filmu Lakier do włosów

Przyjemny kicz 8/10

ocenił(a) film na 8

Niedawno odświeżyłem sobie ten musical. Pierwszy raz miałem przyjemność go obejrzeć jakieś trzy-cztery lata temu, nic nie zatarło pozytywnego wizerunku jaki posiadał film. Choć oczywiście nowy seans oznaczał nowe spojrzenie, tym razem oprócz bezcennego epizodu musicalowego - Christopher Walken-John Travolta, moją uwagę zwrócił eks x-men James Marsden, który w roli Corny'ego Collinsa, jest tak kiczowaty, że hej. Każdy gest, każdy uśmiech w stronę kamery, ten schludny wygląd, błysk w oku są tak plastikowe, że nie sposób się nie uśmiać. Marsdenowi ta sztuka udała się perfekcyjnie - dać mu Oscara ;d.

A zbierając do kupy całą resztę obsady - co te musicale w sobie mają, że zbierają wokół siebie same wielkie nazwiska. Lada moment, głośna premiera "Les Miserables" z oczywiście równie ciekawą listą płac.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
akira894

Czasami trzeba sobie po prostu dać odpocząć przy nieskomplikowanym, przyjemnie zrobionym filmie - a ja przy "Hairspray" bawię się doskonale i uśmiecham od ucha do ucha. Travolta jest świetny, a Queen Latifah od zawsze uwielbiam, tutaj również :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones