PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113358}
5,3 11 591
ocen
5,3 10 1 11591
5,6 5
ocen krytyków
Laleczka Chucky: Następne pokolenie
powrót do forum filmu Laleczka Chucky: Następne pokolenie

dla fanów serii

ocenił(a) film na 6

im dalej tym bardziej seria przekształca się z horroru w czarną komedię. bynajmniej nie ma tu mowy o strachu, za to okazji do śmiechu jest kilka. dobrze, że twórcy postanowili potraktować temat z duzym przymrużeniem oka, bo na serio z pewnością byłoby to nieznośne. jest tu kilka całkiem udanych cytatów z klasyki kina grozy, kilka efektownych zabójstw. w sumie półtorej godziny bezpretensjonalnej rozrywki, ale to i tak pozycja do szybkiego zapomnienia- niczym nie wbija się głębiej w pamięć.

ocenił(a) film na 7
Caligula

Im dalej tym bardziej seria przekształca się z horroru w czarną komedię. Też tak uważam .

ocenił(a) film na 10
Caligula

Zgadzam się całkowicie! Film dla fanów serii, kto nie oglądał wszystkich odcinków "laleczki" ten nie zrozumie :) Jak dla mnie rewelacja!

ocenił(a) film na 1
CiotkaKlotka

Mi nie bardzo przypadł do gustu, wole zwykłego Chuck-ego

ocenił(a) film na 6
Last_Ronin

Ja tak samo myślę że ta cześć nie jest najlepsza mogli zrobić jako horror a nie komedia ale dialogi chuckiego są zabójcze !!! film ma jeden minus brak klimatu !!!! sama komedia ~!!!!! ocena 6/10

ocenił(a) film na 3
Caligula

Nie widziałam tej czesci ,ale czy to juz nie przesada?

ocenił(a) film na 10
Caligula

Moim zdaniem wszystko jest w porządku, chociaż gdy pierwszy raz oglądałam ostatnią część zawiodłam się śmiercią Chuckiego. Jednak gdy oglądnęłam do końca uśmiałam się tą ręką. Jedyne co mnie boli to brak Andyiego Barkleya w dwóch ostatnich częściach. Miałam nadzieję, że postać będzie do końca. Cóż.... Ale film jest ok 10/10 moja ocena ;p A co do zmiany horroru w komedię to nie widzę nic niezwykłego. Oglądając każdą część doszłam do wniosku, że to jest zawalista czarna komedia. I tak niewiele się spodziewałam po efektach, w końcu stary film ;p

ocenił(a) film na 1
gibeknorton

"Jedyne co mnie boli to brak Andyiego Barkleya w dwóch ostatnich częściach."

Mi brakuje całego klimatu trylogii...

"Cóż.... Ale film jest ok 10/10 moja ocena ;p"

Hmm...pytanko. Skoro dla ciebie film "ok" ma 10/10, to jeśli bardzo podoba ci się jakiś film to jaką mu dajesz notę 20/10? :P

"A co do zmiany horroru w komedię to nie widzę nic niezwykłego."

Czyli gdyby zamiast American Pie 7 wyszedł horror pod tym samym tytułem to by cie nie zdziwiło yea?

"Oglądając każdą część doszłam do wniosku, że to jest zawalista czarna komedia."

Fakt jest dużo czarnego humoru ale do strasznego filmu nie podchodzi żadnymi siłami


"I tak niewiele się spodziewałam po efektach, w końcu stary film ;p"

WTF? Skoro stary to ile ty masz lat 3 ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
gibeknorton

Toż ci argument :D.
I nawzajem.

ocenił(a) film na 5
Caligula

co prawda to prawda. im dalej w las tym... więcej pretekstów do śmiechu. jeśliby odjąć te wszystkie śmieszne teksty itp., to film byłby naprawdę marny

ocenił(a) film na 7
Caligula

Zgadzam się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones