PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875522}

Lamb

Dýrið
6,0 8 916
ocen
6,0 10 1 8916
6,1 31
ocen krytyków
Lamb
powrót do forum filmu Lamb
ocenił(a) film na 3
tix666

Wracam z pokazu Nowe Horyzonty, gdzie film miał swoją premierę i… jest to najgorszy film jaki widziałem w tym roku, a kilka „wyhajpowanych” tegorocznych produkcji netflixa widziałem i to było o wiele gorsze. DRAMAT! Cringe gonił cringe, tragiczna gra aktorska, totalne nieporozumienie. Odradzam seansu niestety.

madej1997

Zgodzę się niestety :(

ocenił(a) film na 7
tix666

To nie jest film produkcji A24.

ocenił(a) film na 7
Elizeusz

Tak to jest film produkcji A 24. Jest wymieniony na ich stronie. Druga sprawa to jak się go ogląda to to aż kipi klimatem A 24.

ocenił(a) film na 7
sakos5

Nie, nie jest. Best Film ma na swojej stronie "Na rauszu". Czy to oznacza, że Best Film wyprodukował ten film? Nie, jest po prostu jego dystrybutorem, a film został wyprodukowany przez duńskie studio. I dystrybutorem europejskiego filmu "Dýrið" na Amerykę Północną jest właśnie A24, a jest to koprodukcja skandynawsko-polska. Mało tego, tego typu informacje masz nawet podane na stronie Filmwebu. A jako że ten film wybitnie wpisuje się w tematykę A24, nic dziwnego, że ci zainteresowali się tytułem i puścili go dalej w świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones