PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867502}

Land

6,4 4 134
oceny
6,4 10 1 4134
Land
powrót do forum filmu Land

trafia z dosc duzej odleglosci za pierwszym razem. raz mu sie pokaze jak oprawiac mieso i juz jest ekspertem, no spoko. chatka jak z dykty ani porzadnego ocieplenia ani okien ani dachu. po co pozbywac sie samochodu ? nie kumam ale tez przelknalem. ale to ze jej siostra nie szukala gdzie miala namiary na jej komorke ostanie miejsce pobytu popytalaby i juz by jej powiedzieli ludzie no to juz totalna bzdura. poza tym przyjemny film z racji naiwnosci roznych niestety nie do konca udany.

ocenił(a) film na 8
magda_pik1990

Skupienie się sie na kilku mniej udanych scenach świadczy tylko o tym, że nie dotarłaś do głębszego, mocnego przekazu filmu o wartości ludzkiego wsparcia i wychodzeniu z traum.

ocenił(a) film na 6
Ratino

nie, po prostu uwazam ze tematyka filmu jest na tyle istotna, rzaka i malo ceniona ze skoro juz sie ktos za nia bierze powinien sie lepiej przylozyc do samej realizacji. Filmu nie deprecjonuje calkowicie bo 6 gwiazdek to dla mnie sporo, gdzie nie ma dla mnie filmu 10/10. oglada sie dobrze i film jest przyjemny ale juz tak mam ze wszelkie rzeczy ktore sprawiaja ze obraz jest mniej wiarygodny niz moglby byc najbardziej mnie raza i najmocniej wplywaja na moja ocene. temat broni ,survivalu i zycia w dziczy jest mi bardzo bliski i dobrze znany. moze dlatego patrze ciut bardziej krytycznie aczkolwiek nie mocno krytycznie. zdaje sobie sprawe ze latwiej trafic z karabinu mysliwskiego niz z pistoletu bo takie sa zalety broni dlugolufowej ale i tak przekoloryzowane to sporo. niemniej doceniam to ze jedni ludzie w dolku pomagaja innym ludziom w dolku i tylko tacy ludzie rozumieja tych drugich bo syty nigdy nie zrozumie glodnego. zdaje sobie rowniez sprawe ze laska po prostu pojechala tam sie zabic i dlatego postepowala malo racjonalnie. pozdrawiam i dzieki za dyskusje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones