PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 835
ocen
6,4 10 1 108835
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

Żenada

ocenił(a) film na 2

W tym filmie nie ma nic. Słaba akcja, zero wartości artystycznych. Niestety ale to gniot jest.

mizak81

To go nie oglądaj i siedz cicho (!)

użytkownik usunięty
mizak81

Zero mimiki tej kobiety - zero emocji. Ja rozumiem, że nie było możliwe przekazywanie tego typu rzeczy w grze - wiadomo, ale film to rzecz o wiele poważniejsza niż gra !!!
Poza tym kompletnie niepodobna do Lary z gry - szczególnie ostatnich wersji - Lara ma brązowe oczy.

totalnie cię porąbało? przecież ten film jest z 2001 roku, jak może być podobny do nowej Lary, która powstała wraz z grą Tomb Raider: Legend w 2006? to jest stara, klasyczna lara w ciemnych okularach.

użytkownik usunięty

Widać, że nie często grywasz.

użytkownik usunięty
mizak81

Niestety, ale mylisz się.

ocenił(a) film na 4
mizak81

Popieram, gniocik, Angelina wypadła słabiutko, obejrzałem tylko dlatego, bo dawno temu miałem okazje pograć w TR, ale z braku laku można popatrzeć na fajne ciało :P (porównajcie sobie to do Kill Billa np. wiem, że tematyka z goła inna, ale jesli chodzi o "fighter woman" to Uma bije piekną Angele na..:) co tam sobie chcecie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones