PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 787
ocen
6,4 10 1 108787
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

Ponowenie w tv

ocenił(a) film na 8

13 lipca o godzinie 20.00 Lara Croft: Tomb Raider.
27 lipca o godzinie 20:00 Lara Croft Tomb Raider: Kolebka Życia.

ocenił(a) film na 8
Ancksunamun

* na tvn

ocenił(a) film na 5
Ancksunamun

powinien byc Harry Potter i więzien azkabanu a nie to "coś" co leciało juz 3 razy w tym roku :////

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

Skoro Ci się nie podoba to nie musisz oglądać -,-
tssa Harry Potter pseudo bajka dla gimnazjalistów, a HP ile razy już leciał??

ocenił(a) film na 6
Ancksunamun

Film owszem,dobry,ale na jeden-dwa razy. Ja się zgadzam z shanks'em. Jeżeli film puszczają po kilka razy w roku od kilku lat,to na sam widok Tomb Raider w programie,robi mi się słabo. Mniej bym się obraził widząc up*****ony stół w Faktach niż Tomb Raidera w Superkinie. Jeśli chodzi o HP,to sorry. Jestem grubo po gimie a nawet liceum, i nie zgadzam się z Tobą. Seria HP leci raz na rok,czyli każdy film z serii jest puszczany 1 raz w roku,a TR? Z 3-4 razy (bo nie tylko na TVN). Nie twierdzę że to zły film,ale puszczanie go co kilka miesięcy,to parcie na szło.

ocenił(a) film na 8
nihasa64

Jak chcesz, skoro lubisz "takie" filmy jak hp to spoko, ale skoro tak często puszczają TR to musi mieć dobrą oglądalność.
Ale tak jak pisałam już wcześniej nie musisz tego oglądać.
Mi się chce rzygać za przeproszeniem od hp bo jest tego z 7-9 cz? (nie liczyłam dokładnie) i jak już zaczną puszczać to ciągnie to się przez ok. 2 miesiące w każdy piątek. a czasem chciałabym obejrzeć sobie w weekend coś innego niż hp czy władca pierścieni.

ocenił(a) film na 4
nihasa64

zdecydowanie się zgadzam.

a HP, jest bardzo fajną ekranizacją, genialnych ksiazek.
i nie jest bajką ;]

Shanks1337

Potter będzie 20 lipca

Anaissa

eeee tam potter, lara to jest to :)

ocenił(a) film na 5
Anaissa

ahah wielkie dzieki :DD

Ancksunamun

Kiedyś mi się to podobało, jak byłem mały, ale teraz zobaczyłem na Tvn-ie i myślę, OMG co za gówno.

ocenił(a) film na 8
Eph

-.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones