PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 839
ocen
6,4 10 1 108839
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

Słodka kLara

ocenił(a) film na 7

W grę nie frałem, bo strzelanek TPP jakoś nie lubię (no, może teraz Max Payen - czy jakoś tak - to trochę zmieni). Poszedłem więc na film bez uprzedzeń spowodowanych grą komputerową. Znałem jedynie spoty reklamowe i jakieś tam demo oglądane przez ramię komuś innemu. No i biorąc pod uwagę kanwę na jakiej powstał film to chyba jest nieźle. Walki, strzelaniny i ogólny współczynnik śmiertelności wśród przeciwników jest zatrważający (wyrżnięcie całego plutonu komandosów uzbrojonych jak na małą wojnę jest lekko przegięty - nawet jak na TAKI film) ale trudno - przecież w tego typu grach trzeba zarżnąć wszystko co się rusza zabum pójdzie się dalej.Sama panienka wydaje mi się nieźle dobrana, szczególnie te soczyste ustka - nie pytajcie z CZYM mi się kojarzyły... :)))
Trychę za mało sexy jak na moje zboczone gusta ale cóż, film miał być dla dzieci więc jest. Tylko nie kojarzę której komputerowej Lary jest to ektanizacja. Pierwszej? czyli przed nami pięć odcinków ? No, jeżeli tak to może byc trochę nudne.
Generalnie nie mogę powiedzieć abym się nudził - ot, strzelanka do popatrzenia, niezbyt (czy też wcale) krwawa. Można iść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones