PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 786
ocen
6,4 10 1 108786
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

Wątek romantyczny

ocenił(a) film na 5

Zaskoczyła mnie scena, w której Manfred rzuca nożem w Alexa. Przyznam, że było to dla mnie dosyć nieoczekiwane. Dlaczego jednak nie ma domknięcia tego wątku? Lara ratuje Alexa, zależy mu na nim, pewnie coś ich kiedyś w przeszłości łączyło, a zamiast wspólnego spaceru Alexa i Lary, na końcu filmu widzimy, że bohaterka przechadza się po swoim ogródku, a potem idzie grać w grę komputerową. Według mnie, ten wątek powinien być jakoś domknięty.

ocenił(a) film na 7
RaiderRex

Też się na tym zawiodłam.

jrock

Tylko kobiety w klasycznym filmie przygodowym, który jest adaptacją przygodowej gry komputerowej mogą oczekiwać domknięcia wątku romantycznego :-D
A poważnie to jest to adaptacja gry przygodowej i nie mogło tu być wspólnego spaceru. W przypadku sukcesu chcemy robić kontynuacje a wspólny spacer ją lekko komplikuje bo w grze nie było męża ani płaczu po straty męża więc nie mogli by go nawet uśmiercić. A prawdziwa lara to poszukiwaczka-wojowniczka którą napędza strata ojca. A jednak adaptacje gier są skierowane bardziej dla graczy niż fanów romansów ;-)

jrock

Tak samo jak ludziom, którzy są fanami mody nie spodoba się to, że lara ma w całym filmie wszystkie zestawy ubrań (chyba 3 albo 4) TYLKO jednokolorowe ( o ile połączenie czarny-czarny się czasem jeszcze pojawia to o tyle biały-biały czy niebieski-niebieski już zdecydowanie rzadko :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones