PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34196}

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
6,4 86 551
ocen
6,4 10 1 86551
4,4 8
ocen krytyków
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
powrót do forum filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Żegnaj Lara....

ocenił(a) film na 4

Jestem fanem Lary Croft i Angeliny jolie. Ale w tym roku zawiodłem się po raz drugi. Najpierw badziewna gra Angel of Darkness, a teraz film... Jedynka TR była kiepska, zawiodła mnie. Wydawało się ze dwójka musi być lepsza. Tymczasem jest gorsza nawet od jedynki. Ten film zaakceptuja jedynie ludzie, ktorzy nie uzywają mózgu. Takie sceny jak ta z rekinem, Lara jadaca na koniu w damskiej pozycji, czy jakies horrowate potwory na końcu przecza jakiejkolwiek logice i tylko dzieci moga to zaakceptować. Jolie praktycznie nie ma co grać. W dwóch scenach ze swoim byłym facetem pokazała ze jest genialna aktorką. Ale kichowaty scenariusz więcej szans jej nie dał. Fabuła i dialogi to dno. Jedna wielka porażka. Mam nadzieję, ze trojki nie bedzie, bo ja juz na nia na pewno nie pójdę. Zegnaj Lara, odeszłaś juz z mojego życia.

ocenił(a) film na 10
Offline

co?
Żegnaj Laro? Ty się lepiej przerzuć na chłopców po takiej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 4
cyberdog

zmartwię Cię
Niestety zmartwię Cię , ale nie lubię chłopców. Zdecydowanie wolę kobiety. Uwielbiam np. Angie Jolie, ale Lara się już dla mnie skończyła. I pewnie nie tylko dla mnie. Słabe wyniki finansowe najnowszej gry i filmu mówią same za siebie. Tak więc dla mnie Lara jest już tylko wspomnieniem...

użytkownik usunięty
Offline

Angelina Jolie - choć ma ładne nazwisko - sama jest brzydka - zupełnie nie pasuje mi do tej roli...

Ale za to, jak pięknie i subtelnie potrafi ogłuszyć pięścią rekina. Niestety muszę się zgodzić z krytyką tego filmu. Niektóre gry powinny po prostu pozostać grami, nie należy na siłę wpychać ich na ekrany.. biedny rekin XD

Raziell


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

dobrze ze cie wykopsali!

użytkownik usunięty
Offline

"Ten film zaakceptują jedynie ludzie, którzy nie używają mózgu."
"...tylko dzieci mogą to zaakceptować".

Czyżby dzieci nie używały mózgów?

ocenił(a) film na 6

HAHAHAHAHA!
Ale mówiąc poważnie to w sumie autor ma dużo racji. I co do pierwszej i tej części również. Co prawda tych "Strażników Cienia" uważam za jeden z lepszych motywów tego filmu, ale na pozostałe dwa poruszone przez autora dokładnie w podobny sposób zareagowałem. :D Może mnie one nie zszokowały, ale co najmniej wywołały zdziwienie i przymróżenie oka. Poza tym te sceny strzelanin szybko spowszedniały bo ich było, że tak powiem, za dużo i zbyt często kończyły się tym samym skutkiem czyli żadnym. Sceny typu "zabili go i uciekł" :D Trzeba wiele naiwności żeby przyjąć je za wpełni wiarygodne.
Przypomniała mi się jeszcze jedna scena - ta z tych przekombinowanych. Kiedy Jolie londuje ze spadochronem w Afryce, na tylnym siedzeniu tej terenówki prowadzonej przez Murzyna. Niby skąd się ona tam na tym spadochronie wzięła? Żadnego samolotu, czy śmigłowca! Pewnie sobie przyszybowała przez ocean Indyjski albo może na lince za samochodem ją ciągneli. :D
Co do samej Jolie to w sumie jest ładną kobietą, a nawet więcej. Jedyną rzeczą, która mi w niej nie za bardzo pasuje to właśnie te jej przesławne usteczka odziedziczone z resztą po ojcu. Strasznie jej "rozciągają" twarz i sprawiają wrażenie jakby była warząchwią karmiona :D
Ale ciałko to ma idealne! No i nie za dobrze wygląda z włosami spinanymi z tyłu bo to również podkreśla dośc szeroki obrys twarzy. Znacznie lepiej jej z fryzurą całkowicie rozpuszczoną i z prostymi, nie tapirowanymi włosami coś a la Kleopatra. Przynajmniej tak uważam.

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

Dałem te 6/10 tak może trońkę na wyrost, ale nie jest to również klasyczny przeciętniak na nędzne 5. W końcu grają znani i lubiani aktorzy, akcja się kręci, fajne efekty na drodze do "kolebki zła", ale oczywiście sporo niedociągnięć głównie scenariuszowych, scenopisowych i reżyserskich (w końcu to jakiś quasi debiutant - ja tam o tym reżyserze wcześniej nie słyszłem).
Ten wyrost to dla Angeliny :D

użytkownik usunięty
gandalfszalony

Ja w sumie myślę podobnie. Jak dla mnie: za dużo sztrzelania, za mało aspektów archeologicznych. Dlatego wydaje mi się, że poprzednia część była trochę lepsza.

Nie wiem, czy film ten jest debiutem reżyserskim De Bonta, ale wiem, że jest on też zdjęciowcem (odpowiadał za zdjęcia np. w "Szklanej pułapce").


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Offline


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones