PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34196}

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
6,4 86 568
ocen
6,4 10 1 86568
4,3 9
ocen krytyków
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
powrót do forum filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

9/10

ocenił(a) film na 7

Uwielbiam przygody Lary i na monitorze i na dużym ekranie.
Chciałbym żeby następna część filmu (ponoć będzie) była utrzymana w klimacie gry Angel of Darkness, czyli dość mrocznym (te dwie części
filmu były według mnie za "egzotyczne").

ocenił(a) film na 8
pavi28

Już w I kwartał 2007 wychodzi nowa część Tomb Raidera gry.. A co do filmu to jeszcze nie jest do końca wiadome, bo Angelina ponoć nie chce brać udziału w tej produkcji (miejmy nadzieję, że to tylko plotki).. A co do fabuły następnej części - myślę, że fabuła z AoD byłaby nie dość, że naciągana strasznie to trochę nudna.. bo AoD znacznie odbiega od typowych przygód LAry.. a pewni możemy być, ze napewno nie zekranizują AoD'a, bo była to dla Eidosu straszna porażka (przez to w końcu wywalili z pracy nad TR'em Core Design).. mogliby zekranizowac Legendę :)

ocenił(a) film na 7
Electra_Firefoxx

No dobra, ale nie masz już dość tych tropikalnych klimatów?
Ja bym wolał coś bardziej "mrocznego".

ocenił(a) film na 8
pavi28

Wiesz.. Lara to głównie grobowce, góry i piękne krajobrazy. I mówię szczerze, że to mi się nigdy nie znudzi :D

Electra_Firefoxx

Sądząc po ostatnich wypowiedziach Angeliny, nowej części Tomb Raider na pewno nie bedzie. A szkoda bo chcialbym nowa czesc

ocenił(a) film na 8
KaRaSL

Nie koniecznie.. Chodzą różne plotki.. Jedne, że się nie zgodziła, druga, że film jest już w produkcji, trzecie, że dopiero będzie... Wg mnie to Eidos chce specjalnie namieszać różnymi plotkami, zeby w końcu zrobić fanom LC niespodziankę :)

ocenił(a) film na 8
Electra_Firefoxx

Ja słyszałem że producenci zaproponowali Angelinie Jolie ponowne wcielenie się w postać Lary Croft, a co do scenariusza to, "Tomb Raider" przyzwyczaił nas do "egzotycznych" klimatów i tego też można od filmu wymagać, jednak chętnie obejrzałbym film na podstawie "AoD".

pavi28

Jezu wole nie wnikać w twoje gusta jeśli dajesz temu filmowi 9/10...

Takie gówno nie jest tym na co zasłużyła lara... mam nadzieje, że tak samo jak z "Batmanem" wezmą się za Tomb Raidera ludzie którzy mają pojęcie o kręceniu filmów i Lara już nie będzie filmowym pośmiewiskiem.

ocenił(a) film na 3
wolfwood444

Ten film to kicha. Trzeba być kompletnym bazguściem aby dać 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones