PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34196}

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
6,4 86 548
ocen
6,4 10 1 86548
4,4 8
ocen krytyków
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
powrót do forum filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Jak to możliwe,że wydaje się miliony dolarów na tak beznadziejny film?Lubie film tego rodzaju, ale jak przypomnę sobie Indianę to rzygać mi się chce na widok Tomb raidera. Nagromadzenie idiotycznych scen w rodzaju łapania rekina na krew jest tak duże,że nawet się tego nie chce pisać. Najgłupszy film jaki widziałem w tym roku z zagranicznych. Z polskich jednak króluje wciąż kac wawa.

ocenił(a) film na 7
Ivan_The_Maskarator

Film jest bazowany na grze komputerowej z setkami krótkich zdarzeń, które są "naciągane" pomimo to zdobyła ogromną popularność.

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Wiem, wiem, sam grałem i do gry nie mam pretensji, fajna była. Natomiast uważam,że kino jednak rządzi się nieco innymi prawami. Ja rozumiem, gdyby to była kreskówka albo film dla dzieci,ale kreują to na film przygodowy-akcji w stylu Poszukiwaczy Zaginionej Arki a wyszło co wyszło. Czułem się zażenowany to oglądając.

Ivan_The_Maskarator

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

ocenił(a) film na 4
Ivan_The_Maskarator

Zgadzam się, żenada... może wybaczyłabym jeszcze totalnie nieprawdopodobne sceny, natomiast nie mogę patrzeć na Angelinę Joli która w tym filmie serwuje widzom dwie miny, z których jedna króluje przez większą część filmu: złowrogie spojrzenie plus wydęte i rozchylone usta. Wg mnie to Angelina jest najsłabszym ogniwem całej produkcji. Podobnie grała w Salt - równie durny film z równie kiepską grą aktorską Joli.

Katalina130

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Ivan_The_Maskarator

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones