PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34196}

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
6,4 86 537
ocen
6,4 10 1 86537
4,4 8
ocen krytyków
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
powrót do forum filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

beznadzieja...

ocenił(a) film na 3

Film jest beznadziejny w kazdym calu.Poczawszy od gry aktorow i skonczywszy na efektach specjalnych.Przewijaja sie jeszcze absurdalne sceny takie jak np ta,w ktorej tytulowa Lara uderza (jakze "wspaniale" animowanego) rekina bez cienia jakichkolwiek emocji wypisanych na twarzy (przykladowo strachu) ktore towarzyszylyby normalnemu czlowiekowi,no ale to w koncu Lara.W ogole grala jakos dretwo.Fabula filmu tez nie prezentuje sie niczym nadzwyczajnym,tworcy nie wysilili sie za bardzo z wymysleniem czegos oryginalnego.Zupelnie jakbym widzial film o Indiana Jones'ie z Lara zamiast tytulowego bohatera.Filmy o nim jednak byly ciekawe i nie naszpikowane efektami specjalnymi przez co znacznie lepiej sie je ogldalo.Jedynym plusem Tomb Raidera jest jego sciezka dzwiekowa,w ktorej utwory wypadly calkiem przyzwoicie.Podsumowujac TR nie jest filmem dla bardziej wymagajacego widza,ktory oczekuje ciekawych i swiezych pomyslow,za to idealnie nadaje sie dla dzieci do lat 12 dla ktorych licza sie jedynie strzelaniny,efekty specjalne i tak dalej.Moja ocena 3/10

_Mario_

Masz rację. Ale nie bądź taki surowy. Fakt, nic oryginalnego, wielkie obietnice, wielkie nadzieje, które sprawiły mi zawód. Film, który został najzwyczajniej w świecie przereklamowany, a to zawdzięczyć można mediom. Moja ocena to 6/10

ocenił(a) film na 3
negroz

Moze faktycznie sie juz czepiam.Spowodowane jest to tym,ze nie trawie juz tych nowo powstajacych produkcji z ktorych 80% to badziewie w stylu TR albo np. XXX,czyli filmy ktore po brzegi wypelnione sa efektami specjalnymi,posiadaja bardzo znikoma fabule (badz wcale jej nie posiadaja) i sa tworzone tylko po to zeby zbic jak najwiecej kasy.No mercy dla czegos takiego.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
_Mario_

ja w pełni się zgadzam. o tym filmie można powiedzieć tylko jedno....zuuuuuooooooooooo;D

użytkownik usunięty
alo88

W tym filmie grał jeden z moich ulubionych aktorów: Gerry Butler, fajnie zagrał postać Terry'ego, tylko kurczę nie obejrzałam końcówki,jak Lara zabiła Terry'ego. Jeden moment był dobry, jak ten robił pompki na suficie. W ogóle szacuneczek dla Gerry'ego.

alo88

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

_Mario_


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones