PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34196}

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
6,4 86 551
ocen
6,4 10 1 86551
4,4 8
ocen krytyków
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
powrót do forum filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

czesc pierwsza ok. calkiem calkiem jak na film - nie ukrywajmy niskich lotow. trzymala sie kupy. a to? smiac? plakac? no sam niewiem scenarzysta chyba byl na jakims mocnym kwasie. to juz nawet nie chodzi o dialogi, ale sama fabule. eh. lepiej juz sobie odgrzac indiego po raz 11 niz sie za to lapac. albo wlascieiwie to cokolwiek innego. [pomijajac dreamcatchera i inne jemu podobne gnioty]

ocenił(a) film na 9
flos

Głupi jesteś, debil i wogóle :D przyjemnie się ogląda, całkiem fajny film ;) A jak nie lubisz filmów z superbabeczkami to ich nie oglądaj debilu, a nie komentuj jak nawet nie widziałeś, albo powiedz że jesteś negatywnie nastawiony i już ;)

ocenił(a) film na 8
lolop

"TR:TCOL" jest całkiem przyjemnym filmem, co innego że jedynka była o wiele lepsza, jednak dwójkę też się da obejrzeć.

"nie lubie filmów z "Superbabeczkami" co to potrafią wszystko"

To po co takie filmy oglądasz???

ocenił(a) film na 6
flos

Ja tam uważam, ze jedynka byla jeszcze gorsza niz to cos- ale zdania jak widze sa podzielone... A superbabki niech sobie beda- ale nie w takim wydaniu!

ocenił(a) film na 7
D23

a mi się to pogobało - po za tym lubie Angeline Jolie i wydaje mi sie ze zagrala bardzo dobrze.. Taa i wydaje mi się ze zostane zbluzgana ;/.. ale trudno kazdy ma swoj gust..

wrozka06

Jolie nie wyroznia sie niczym procz nienaturalnie wielkich ust i zgrabnego cialka.. ;D TOMb RAIDER.....Zadna z czesci filmu nie sprostala oczekiwaniom wiekszosci.. :P

ocenił(a) film na 3
Longusiowe_Szalenstwo

no ja oprucz tego filmu spuścił bym do klopa mi KOBIETE KOT... bo to dopiero jest chała przez duza litere no i co takiego gówna jak KOBIETA KOT nie ma większego...O_o

ocenił(a) film na 8
gazdus_2

gdyby tak dobrze poszukać to znalazłaby się większy kiczy od kobiety kot np. alone in the dark

Syaimaral_sama

Albo Straszny Film IV.... :P Tragedia swiatowego kina.. ;P:P:P

ocenił(a) film na 8
Longusiowe_Szalenstwo

Nie, w strasznym filmie IV była chociaż rewelacyjna parodia klątwy.

ocenił(a) film na 2
Longusiowe_Szalenstwo

Także Krzyk 3 był nie do przełknięcia!-------------------------------------

gazdus_2

jak widac, polska jenzyki jest dla tobie za tródne.

Longusiowe_Szalenstwo


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

D23


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

flos

Niestety muszę się zgodzić, oczekiwałem czegoś przynajmniej na poziomie jedynki a tu... tani film, tania fabuła (schematy skopiowane z poprzednich filmów, nic ciekawego, nic zaskakującego), po tym jak Lara przywaliła rekinowi a potem sobie na nim popłynęła, przeczekała 3 dni ze zranioną ręką (jakimś cudem po zwabieniu rekina krew przestała wypływać z rany) i podniósł ją okręt podwodny - podziękowałem za seans. Kompletne rozczarowanie.

ocenił(a) film na 3
flos

Podpisuje się pod tym obiema rękami. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że nie jest taki najgorszy, że można obejrzeć... ale po co? Więcej przyjemności daje wieszanie firan a nawet umycie sąsiadowi zabłoconych felg niż obejrzenie tego badziewia. Przyznam szczerze, że z własnej woli nie zasiądę już do Tomb Raidera- jakiegokolwiek. Pierwszy to był obraz nędzy i rozpaczy, ale to co tutaj nawyprawiali... "to masakra jakaś jest";-))

ocenił(a) film na 6
flos

Jako kino akcji jest całkiem zjadliwy. Jednak ciągnąc za sobą popularność gry wypada niestety słabo. Nie jestem pewien czy wogóle dałoby się zrobić film, który sprostałby wymaganiom.

użytkownik usunięty
flos

Zgadzam się w 100% z twórcą tematu. Film słaby, niektóre sceny żenujące, durne aż bolą zęby (np. scena z rekinem). W porównaniu do jedynki straszna kupa.

dobrze ze cie wykopsali!

flos


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones