PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34196}

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
6,4 86 568
ocen
6,4 10 1 86568
4,3 9
ocen krytyków
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
powrót do forum filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

od kiedy pierwszy raz obejrzałam ten film(który mi sie w sumie spodobał bo lubie Jolie;))to zastanawia mnie jak Lara to zrobiła z tym rekinem uciekajac na poczatku z tych ruin podwodnych...przecierz jak mozna tak poprostu UDERZYC REKINA W PYSK?..wydaje mi sie to głupie,chyba ze tak mozna?bo wiecie ja sie nie znam a Lara nie miała NADMOCY,tylko była wysportowana itp...

ocenił(a) film na 10

Ja ci powiem ze tak mozna :) Bo widzisz Lara nie tylko byla wyspotrowana ale oprocz tego wyjatkowo madra. Wiedziala jak to zrobic a ja jestem pod wrazeniem odwagi ^^ Ale pytalas sie jak tak po prostu mozna uderzyc rekina w pysk? Po pierwsze ona go nie walnela w pysk, ale w nos ^^ a nos jest strategicznym punktem rekina jak go walniesz w nos zostaje on oszolomiony i najczesciej ucieka. Ona o tym wiedziala i to wykorzystala zeby wyplynac ^^ Ciesze sie ze moglem pomoc ^^

ocenił(a) film na 7

No cóż... takie filmy/filmidła często ukazują jakieś naciągane sytuację albo właśnie sytuacje bardzo prawdopodobne tylko o takim natężeniu żeby było super i cool... Akurat uderzenie nadpływającego rekina w nos jest Twoją ostatnią deską ratunku w takiej sytuacji. xD Nie chciałbyś tego sprawdzić na własnej skórze. No chyba, że piszesz poradnik survivalowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones