PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34196}

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
6,4 86 562
oceny
6,4 10 1 86562
4,3 9
ocen krytyków
Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia
powrót do forum filmu Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia

a JOLIE NIENAWIDZĘ! JAK MOŻNA TAK ZAGRAĆ LARĘ!???

ocenił(a) film na 5
thesa

hehe jak można tak wyglądać jak się jest aktorem w ogole?! xD ona jest obrzydliwa, oczy wyłupiaste, usta jak po jakims wypadku, profil tragiczny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sasaki_filmweb_filmweb

hehe, mocne. niekontrolowany napad agresji . niezły atak ale raczej na poziomie gimnazjum.
o niepowodzeniu świadczy choćby fakt, iż nawet nie czuję się tym urażona :)

ocenił(a) film na 7
kaams

wiecie co obaj jesteście siebie warci...

ocenił(a) film na 6
bosikxxx

Nie obaj tylko oboje!!!!
Pasztet, nie pasztet, ale od razu można poznać płeć po wypowiedzi :D
Tylko kobiety vel dziewczyny potrafią tak nienawidzieć innych kobiet, które ewentualnie uważają za ładniejsze od siebie albo wpędzają je one w kompleksy :D

ocenił(a) film na 5
gandalfszalony

muszę przyznać, często tak jest jak mówisz, ale w tym wypadku niestety diagnoza ta się nie sprawdza, na prawdę. niektóre kobiety rzeczywiście mogą wpędzać w kompleksy, ale po prostu nie rozumiem jak angelina jolie miałaby mnie w nie wpędzić. ale to tylko moje zdanie.
poza tym muszę przyznać, że moja wypowiedź pierwsza również nie była zbyt dojrzała. nie groziłam co prawda angelinie "rozwaleniem mordy", ale pojechałam trochę, bo się oburzyłam :) poprawiam więc: właśnie tak rzeczywiście powinno się wyglądać jak się jest aktorem: po pierwsze nietypowo, a ona rzeczywiście wygląda nietypowo, ale i strasznie sztucznie zarazem (usta i cycki), po drugie czasami brzydota staje się pięknem w tym biznesie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
kaams

"ale po prostu nie rozumiem jak angelina jolie miałaby mnie w nie wpędzić. ale to tylko moje zdanie".
Pokaż nam swoje zdjęcie My Cie wpędzimy w kompleksy a ogólnie zobaczymy czy jest na czym oko zawiesić :)
Podobno ludzie bez kompleksów nie wstydzą się Siebie więc i swoich zdjęć pewnie też nie . No to czekamy :)

ocenił(a) film na 7
gandalfszalony

gandalf ja mówię obaj i tak będę mówił dalej nie szkodzi że to niepoprawnie językowo taki mam styl i już :)
a z tymi kobietami to możesz mieć racje :)

gandalfszalony

pasztet.... jak ktoś nie lubi aktorki, bo gra sztucznie nie musi od razu być pasztetem... kobitka ładna, ale nie lubie jej jako aktorki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
sasaki_filmweb_filmweb

A tak swoją drogą to ta odpowiedź to delikatnie mówiąc jest chamska! I pewnie rzeczywiście najwyżej na poziomie gimnazjum :D.
Albo i nizszym.
To było dobre określenie
"niekontrolowany napad agresji" :D:D:D, eksplozja!

ocenił(a) film na 10
gandalfszalony

nie jestem już w gimnazjum bo dawno skończyłem

kaams

Ech, ponoć o gustach się nie dyskutuje...
Jednakże jeżeli to co piszesz odzwierciedla rzeczywistość, to osobiście nie mam pojęcia dlaczego Jolie jest uważana za jedną z naj kobiet na świecie. Czemu potwierdzają\ły to rankingi, gazety i inne media? Pisząc to oczywistą oczywistością jest, że nie jestem zbyt obiektywny i że dla mnie Angelina jest ideałem piękna.

ocenił(a) film na 5
Vindem

whatever, znudził mnie już ten temat xD rzeczywiście, nie będę już się rozwodziła, są ciekawsze rzeczy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sasaki_filmweb_filmweb

a jednak nie :) to raczej wynika z mojego charakteru:) skąd w ogóle taki wniosek? podła dziw**? żeby wysnuwać tak drastyczne wnioski trzeba chyba mieć jakiekolwiek podstawy.

ocenił(a) film na 7
kaams

polaczki = zazdrość

ocenił(a) film na 7
kaams

Teraz do rzeczy: Pytanie już z miejsca jest idiotyczne, więc jak można oczekiwać udzielenia na nie odpowiedzi..Oczy wyłupiaste to ma twój avatar skoro się pod tym ideałem piękna chowasz to zaprzeczasz sama sobie.

kaams

Wielu uważa, ze np. Scarlett Johansson jest piękna. Ja tak nie uważam, ewentualnie na zdjęciach po Photoshopie. A uroda Angeliny Jolie to też kwestia gustu, bo mi się ona podoba. Gorzej z jej ciałem, bo totalna z niej "anorektyczka". Może nie cierpi na tę przypadłość, może coś innego to powoduje, ale jest mocno koścista.

ocenił(a) film na 7
kaams

Ona jest piekna.jest idealem piekna

thesa

Ale mu dogadałeś ;) Popieram :)

ocenił(a) film na 6
Lilly878

Tak wogóle do do kogo ten komentarz? Bo na dobrą sprawę ni przypiął, ni przyłatał :D
Autor tematu chyba nie może sobie przygadać :D A poza tym co najmniej jedna z kontestatorek to kobieta lub dziewczyna, a podejrzewam, że autorka też. :D (sądząc po nicku)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sasaki_filmweb_filmweb

cóż za desperacja :)

użytkownik usunięty
thesa

Postać Lary Croft wiele zyskała dzięki Angelinie. Chociażby poczucie humoru, którego brakowało Larze w grach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sasaki_filmweb_filmweb

chciałam powiedzieć, że twoje komentarze też w pewnym stopniu przyczyniają się do kreowania polskiej rzeczywistości, a jeśli porównać wypowiedzi dwóch stron, to myślę, że twoje wpływałyby bardziej na jej niekorzyść.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
sasaki_filmweb_filmweb

fajnie, już tylko dwa twoje posty zostały na stronie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
thesa

zagrała bardzo dobrze idiotkoooooo/idiotoooooooo!!!!! i sie nie wypowiadaj na takie tematy jak sie nie znasz na grze aktorskiej!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Sol1987

Zagrała genialnie Lare Croft ale ludziom nigdy nie dogodzisz zawsze żle ( szczególnie Polakom )

ocenił(a) film na 8
sasaki_filmweb_filmweb

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem ... xd ? Jej. Jeden czy dwa twoje posty ...na cały temat xD

thesa

Ludzie co wy do niej macie ?! się uwzieliście na nią jak na byka. Osobiście uważam że zagrała świetnie i mnie gó....wno.. obchodzi co o tym myślicie

ocenił(a) film na 7
thesa

polaczki = zazdrość

ocenił(a) film na 7
thesa

A teraz do rzeczy: Do czego są zarzuty ?

Movie_Crash_Man

konkretnie do niektórych wypowiedzi, nie wiem kto zawinił- reżyser czy Angelina... bije z filmu, że jest ona bardziej modelką niż podróżniczką... boi się pobrudzić, a rusza między skałąmi jak na wybiegu,... przeszkadza mi jej kitka zamiast warkocza i wiek... Lara jest trochę młodsza w grze niż Angelina... drażnią mnie sceny miłosne - więcej seksu jest w wiadomościach o 19.30... widać, że aktorzy się delikatnie mówiąc nie lubią, bo polotu za grosz, każdy ruch jest wymuszony. Nie chodzi o samą Jolie, ale o to jak gra... i to żaden przejaw zazdrości... po prostu ta gra aktorska mnie straszy...

ocenił(a) film na 7
thesa

lara w grze też jest sztuczną kukłą i się nie brudzi i rusza między skalami jak na wybiegu tak ją skonstruowali, a w grze też nie ma takich scen to gra przygodowo eksploracyjna. Nie ma aktorki, która by pasowała na rolę lary. Przede wszystkim nie zrobią filmu, który odda klimat sytuacji tej gry gdyż do takich superprodukcji potrzeba dużej kasy, a żeby się zwróciło potrzeba zatrudnić znane mordy, a żeby zwiększyć ilość zainteresowanych przeładować film efektami.

ocenił(a) film na 8
thesa

Przecież Angie przez cały film się brudzi i daje z siebie wszystko! Polecam materiały dodatkowe zwłaszcza z pierwszej części filmu, gdzie Angelina odsyłała na ławeczkę kaskaderki, którym się robiło niedobrze (scena z taranem przed walką z bogiem Brahmą). Wystarczy wspomnieć, że całą sekwencję baletu na bungee i sceny walki z tymi uprzężami w posiadłości Lady Croft Jolie odegrała SAMA bez żadnej pomocy kaskaderek czy efektów specjalnych!!! Ech... zazdrość przemawia przez ciebie dziewczyno ;). Naprawdę musisz być bardzo zakompleksiona i wstydzić się siebie, ale to nie powód, żeby na kogokolwiek wrzucać i psuć ocenę świetnego filmu jak i wspaniałej aktorki. Straszny egoizm przez ciebie przemawia i brak znajomości tematu. Albo za dużo fałdek masz na brzuszku, albo cellulitu na udach, albo pryszczy na twarzy, nikt jednak z nas przez to nie wrzucał na ciebie ;> Nie jesteśmy twoimi kolegami z klasy. Sama napędziłaś na siebie nagonkę uruchamiając lawinę hate'u swoimi zawistnymi komentarzami :/ .

ocenił(a) film na 7
thesa

jak dla mnie Angelina jest stworzona do tej roli, nie wyobrażam sobie innej aktorki w roli Lary Croft.

ocenił(a) film na 7
d1vercity

Ja też!!!!!!! i moim zdaniem jest piękna nie jest ideałem piękności ale chociaż jest ładna i ma talent : D

ocenił(a) film na 8
thesa

Angelina Jolie zagrała Larę świetnie i nie wyobrażam sobie innej osoby do tej roli.

użytkownik usunięty
thesa

CZY w ogóle możnalarę zagrać

thesa

Bedziesz grał w gre?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones