PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556934}
6,3 37 205
ocen
6,3 10 1 37205
5,2 8
ocen krytyków
Larry Crowne uśmiech losu
powrót do forum filmu Larry Crowne - uśmiech losu

Larry Crowne to zdecydowanie jeden z filmów, po których obejrzeniu chce mi się śpiewać i tańczyć. Jest oto sobie taka historyjka, przeciętna, amerykańska;), w niezwykle kolorowej scenerii. Niby to co zwykle nam podają na talerzu, ale jak takie coś może nieraz smakować. Na pewno przechodzi gładko, bez wzdęć ;) Kto lubi takie obyczajówki, z pewnością powinien obejrzeć, jest tam też parę wesołych gagów (ja uśmiałem się przy tańcu głównego bohatera pod drzwiami nauczycielki xd). Dla mnie ważnym czynnikiem tego filmu była muzyka, która niesamowicie wpadała w ucho i budowała cały ten pozytywny klimat, na którym ten film się opiera. Nawet problemy głównego bohatera dręczące również niejedną osobę w naszym pięknym kraju nie wydają się być wcale poważne. Tak więc film na duży "+", a Hanks jako reżyser ma jeszcze trochę czasu i może z czasem nakręci coś na miarę statuetki, czego z całego serca mu życzę, bo czuję, że byłoby to coś w stylu Forresta Gumpa albo Zielonej Mili. Czekam na coś innego niż filmy typu Hurt Locker czy Avatar...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones