PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556934}
6,3 37 205
ocen
6,3 10 1 37205
5,2 8
ocen krytyków
Larry Crowne uśmiech losu
powrót do forum filmu Larry Crowne - uśmiech losu

Bardzo dobry 8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo przyjemny, ciepły, optymistyczny film. Świetni aktorzy, kilka bardzo fajnych ról, szczególnie drugoplanowych. Bryan Cranston gdzie tylko się pojawia, to świetnie gra. Hanks i Julia na swoim poziomie, ale bez rewelacji.
Główną wadą filmu jest to, że od połowy zaczyna zamieniać się w komedię romantyczną z maksymalnie przewidującym zakończeniem.

ocenił(a) film na 8
MoszeUsz

zgadzam się z tobą. oceniłam podobnie.... choć szczerze mówiąc nieznoszone romansideł, ale ten nawet był w miarę.... no fajny. Bardzo dobry film polecam.

ocenił(a) film na 8
Vebi

Też nie znoszę romansideł, ale tu udało im się nie zejść za bardzo w tym kierunku i jest to do oglądnięcia.

ocenił(a) film na 8
MoszeUsz

=))
śmieszny był ten Larry... jedyne co bym tam zmieniła to tę nauczycielke na.... bardziej normalną ;]

Vebi

wy chyba bracie psychotropy depresanty czy coś w tym rodzaju
Płytka fabuła , chaos wątkowy szczególnie wątek miłosny UWAGA!!! pocałunek w korytarzu p.Profesor jedynym elementem występującym w tym filmie
Widać było granie na "siłę" scenariusz i dialogi ciut przekombinowane, w sumie nie wiadomo o co chodziło w ich dialogach .
Larry zacofany edukacyjnie gość kucharz Marynarki znajduje swoje powołanie na studiach , i patrzcię ot to co zakochuje się w nauczycielce , której rola jest tak mocno okrojona oraz ahhhh te usta fuuuu jak bella z zaćmienia kompletnie płytkie role a szkoda bo Tom to jeden z wybitniejszych aktorów.

ocenił(a) film na 8
proximacentaurii

A szanowny kolega liczył na remake filmu Uwierz w ducha? Może pomysł z zakochaniem się nauczycielki w uczniu (czy na odwrót) nie jest nowy, to prawda, więc trudno aby ten film miał być jakimś zaskoczeniem. Tak jak poprzednicy powtórzę że to lekki film, bez jakiejś hamletowskiej gry u aktorów. Przyjemnie go można obejrzeć z dziewczyną, jako sposób na spędzenie czasu. Zgodzę się z Tobą, że scenariusz nie jest najwyższych lotów, ale moim zdaniem nie oto chodziło w tym filmie.

Lupus85

ależ ja byłem z dziewczyną która nie ma takich wymogów odnośnie filmów jak ja. I tez ona stwierdziła że to badziewie zalatywało polskim kiczem

ocenił(a) film na 7
proximacentaurii

Akurat mi się wydaje, że w tym filmie nie ma "polskiego" kiczu. Lekka, zabawna komedia z dobrymi aktorami. Jak dla mnie 7/10 ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones