PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556934}
6,3 37 205
ocen
6,3 10 1 37205
5,2 8
ocen krytyków
Larry Crowne uśmiech losu
powrót do forum filmu Larry Crowne - uśmiech losu

Zachęcona opiniami o wybuchach śmiechu całych kinowych sal, obejrzałam. Śmiechu niewiele, o wybuchach nie ma mowy. I nie mówię tylko o sobie, ale praktycznie o wszystkich oglądających. Scenariusz cieniutki. Hanks to dobry aktor, naprawdę mógłby mieć jakąś ciekawszą rolę. Bardzo się rozczarowałam.

użytkownik usunięty
anianowocien

na moim seansie prawie wszyscy się śmiali.

na moim też. zgadzam się, że scenariusz dosyć wątły i historia opowiedziana w tym filmie bardzo miałka, ale kilka bardzo śmiesznych momentów i parę fajnie nakreślonych postaci.

Osobny plus za ciekawe nawiązanie do Star Treka i postać Dr. Matsutani :)

anianowocien

na seansie, na ktorym bylam ja cala sala sie smiala. :)

ocenił(a) film na 7
mrancore

W moim przypadku także. Cała sala się śmiała, łącznie ze mną zresztą.

ocenił(a) film na 5
Marvels

Na seansie śmiało się jakieś 20% widowni i tą część stanowili ludzie w wieku +40, którzy śmiali się z tak infantylnych rzeczy że to samo w sobie było jednocześnie i śmieszne i godne pożałowania. Babka koło mnie śmiała się do rozpuku np. z tego że gość na skuterze zatankował bak do pełna za parę dolców podczas gdy Larry musiał wydać 10 razy więcej. Babka skwitowała tą sytuację na koniec tekstem " i co nawet nie zapłacił hahaha".
Niektórzy jak widać nie do końca są świadomi istnienia wynalazku zwanego samoobsługową stacją benzynową i dla tych ludzi film był pewnie bardzo śmieszny.
Gromki śmiech zapanował przy scenie jak Larry po pierwszym pocałunku z panią profesor skacze i cieszy się jak opóźniony Maciuś z Klanu, naprawdę bardzo śmieszna scena - pytanie tylko dla kogo? Mnie osobiście film poza kilkoma momentami w ogóle nie śmieszył. Za to ludzie, którzy sprawiali wrażenia jakby ostatnia ich wizyta w kinie miała miejsce w 1990 roku z okazji premiery Pretty Woman płakali do łez...

ocenił(a) film na 4
emu555

Rzeczywiście, dopiero na słabych komediach widać z jak różnych rzeczy i momentów ludzie się śmieją - jeśli się śmieją :D I nadmienię ponadto, iż w tym przypadku czasem były to momenty naprawdę dla mnie nieoczekiwane i zaskakujące :D Przyznam szczerze, że chwilami bardziej bawił mnie ów komizm sytuacyjny, niż sam film :D Ogólnie jednak da się obejrzeć. Nie odrzuca i nie wypycha z kina. Niemniej szału nie należy się spodziewać ;)

ocenił(a) film na 7
anianowocien

no faktycznie, film taki sobie, ale mimo wszystko sympatyczny. Czasu jaki przy nim spędziłem nie uważam za stracony...zawsze miło jest zobaczyć hanksa

rzuraw

Często ludzie myślą, że śmieje się cała sala, a w rzeczywistości ryczy ze śmiechu jakaś grupka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones