PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556934}
6,3 37 205
ocen
6,3 10 1 37205
5,2 8
ocen krytyków
Larry Crowne uśmiech losu
powrót do forum filmu Larry Crowne - uśmiech losu

Oh Tom,

ocenił(a) film na 5

scenariusz to chyba napisałeś w 15 minut, i to jeszcze w czasach gimnazjalnych.
Nie wyobrażam sobie, żeby dorosły, normalny facet tak postrzegał świat.

ocenił(a) film na 6
Salmonella

Jest też inna możliwość - Tom Hanks jest Amerykaninem, ale... nie, to zbyt naciągana teoria.

ocenił(a) film na 6
matyah

Cudna, krótka, zabawna i błyskotliwa riposta ;-)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
matyah

to nie ma nic do rzeczy. kiedyś naiwne komedyjki amerykańskie przedstawiały jednak jakiś poziom intelektualny, a tutaj od pierwszych minut mam wrażenie jakby to była kolejna komedia dla prawdziwych kretynów.

ocenił(a) film na 4
LeaMao

cd. lub jeśli były głupkowate to cały film w zamyśle był przedstawiany jako głupkowaty, jako film-beka, parodia itp.
nie trawię filmów, które mają być niby normalną lekką komedyjką z wątkiem miłosnym, a sceny wyjęte jak ze scenariusza dla społeczeństwa "Idiokracji" (jest taki film, nie wiem czy oglądałeś).

ocenił(a) film na 6
LeaMao

Oczywiście, że widziałem - rewelacyjna satyra... choć z grubym dowcipem. A co do filmu... no ja myślę, że to właśnie jest film dla widowni bez wymagań, ma być lekko, przyjemnie i bezboleśnie.

ocenił(a) film na 5
matyah

No, przyjemnie i bezboleśnie to nie było bo czasami aż zgrzytałem zębami.

ocenił(a) film na 6
Salmonella

A bo ty nie jesteś "widownią bez wymagań"... :P

ocenił(a) film na 5
matyah

Akurat mnie nietrudno filmowo zadowolić. Film po prostu musi być ......................... fajny :)

ocenił(a) film na 6
Salmonella

Scenariusz średni. Aktorsko Hanks jak dla mnie bardzo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones