PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556934}
6,3 37 205
ocen
6,3 10 1 37205
5,2 8
ocen krytyków
Larry Crowne uśmiech losu
powrót do forum filmu Larry Crowne - uśmiech losu

REWELACJA

ocenił(a) film na 8

Film był zapier...oliście świetny. Mimo, iż nie wbyło w nim efektów specjalnych, scen ociekających seksem czy nieoczekiwanych zwrotów akcji - obraz w całości GODNY i nie tylko dlatego, że Tom I Julia byli kapitalnie i nie dlatego, że scenbariusz był innowacyjny i nie tylko dzięki świetnemu soundtrackowi ale dzieki przenikliwej trzeźwości i realizmowi co mnie dawno dzięki takiej prostocie nie urzekło... Piękny, moądry, trzeźwy i taki szczery film, ze po wyjściu z kina pozostaje w pamięci, no i oczywiście Julia i Tom hehe

ocenił(a) film na 8
TESALONIK

Dla mnie ten film również był świetny, już nie będę pisać o rewelacyjnych rolach głównych bo to oczywiste. Julia i Tom nigdy nie zawodzą. Mi sie spodobała przede wszystkim historia, bo to nie była kolejna komedyjka do przewidzenia, że się poznają-zakochują-kłócą-godzą-i znowu kochają. To było coś nowego i bardzo mi się to podobało. W końcu scenariusz pisał sam Tom Hanks więc nie mogło być lepiej ;)

ocenił(a) film na 7
Alllice

Zgadzam się z poprzednikami, film zachwyca realizmem, pięknem dnia codziennego. Ponadto jest tutaj zawarta dobra myśl: "Co cię nie zabije, to cię wzmocni".
P.S . świetni , zabawni studenci. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones