PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556934}
6,3 37 205
ocen
6,3 10 1 37205
5,2 8
ocen krytyków
Larry Crowne uśmiech losu
powrót do forum filmu Larry Crowne - uśmiech losu

Zwyczajne rozczarownie

ocenił(a) film na 4

Widzę, że to będzie odosobniona opinia, ale fabuła tego filmu nie nadawała się nawet na reportaż a co dopiero film. Nie wiem co podkusiło Toma Hanksa i Nia'e Vardalos to zrealizowania tego projektu. Fabuła jest pozbawiona jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego, wątek miłosny jest absolutnie żaden. W każdym razie dla mnie maksymalnie 4/10.

ocenił(a) film na 8
noef

A mnie właśnie spodobała się zwyczajność tego filmu. Był o prostych ludziach i prostych zdarzeniach, ale mnie wciągnął.

Czy każdy film musi być o czymś niezwykłym, co zdarza się rzadko albo w ogóle jest niemożliwe?

Na tym polega urok tego "larry'ego". Wszystkie postacie były jakby bliskie sercu. Sympatyczne, lekkie, przyjemne kino. Polecam.

ocenił(a) film na 9
Ekslibria

zgadzam się, ten film warto zobaczyc chocby dla sceny przed domem pani profesor;)

ocenił(a) film na 3
noef

a ja się zgadzam, że to film praktycznie o niczym, bez przesłania, jakiejkolwiek historii. Gorszy od nawet bardzo przeciętnych komedii romantycznych- bo tu nawet "romansu" nie było. Historia miłosna ograniczyła się do pocałunku po alkoholu i sceny końcowej. Praktycznie żadnej innej interakcji między bohaterami w ciągu całego filmu nie było. W międzyczasie- jakieś absurdalne wątki z młodymi skuterzystami, sceny bez żadnego celu, całość zupełnie odrealniona. Film naprawdę bardzo zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones