PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556934}
6,3 37 205
ocen
6,3 10 1 37205
5,2 8
ocen krytyków
Larry Crowne uśmiech losu
powrót do forum filmu Larry Crowne - uśmiech losu

dlaczego?

ocenił(a) film na 3

ktos o takim talencie jak TH marnuje czas i srodki na cos tak mdłego i bezcelowego jak Larry Crowne?
Film o niczym, w nijaki sposób opowiedziany. Niby zaczyna sie jakiś komediowy wątek tylko po to by nie posiadał on własciwego wykonczenia by wywolac zadowolenie czy usniech widza. Blade mdłe, niedoprawione i bez wyrazu.
Kazdy film ogladam do konca, a tu końca nie było.
Gdy Marek Kondrat nie chciał już grać bo zagrał we własnym mniemaniu wszystko co aktor powinien, poprostu zmianił zawdód,.
Gdy Hanks i Robert nie maja nic do powiedzenia robia Larry Crowne...

myeltsoosh

A ty oczekujesz kolejnego Forresta Gumpa i Erin Brockovich w skorze Pretty Woman, tak? Jedni aktorzy maja genialne role na poczatku kariery, inni na koncu, jeszcze inni w ogole. Ale to nie znaczy, ze od razu maja zmieniac zawod.

A Kondrat? Chyba znowu musi zmienic zawod, bo nawet z reklamy ING wypada....

ocenił(a) film na 3
OkweL

nie oczekuje Forresta, oceniam film jako samodzielne dzieło. i po obejrzeniu LC zastanawiam sie jak wyżej... jaki sens? Czy film ten Ci sie podobał? Jeśli tak to dlaczego? Może ja czegoś nie zauważyłem, nie pojąłem - podziel się.

myeltsoosh

Podobal to moze za duzo powiedziane, na pewno nie czuje, ze stracilem godzine z kawalkiem ogladajac go. Poza tym pokazuje banalne problemy kazdego z nas w doslownie dzisiejszym swiecie (internet vs zwiazek, brak pewnego jutra i ryzyko utraty pracy w kazdej chwili bez wzgledu na zaangazowanie i staz itd.). Moze jedynie ubarwione bylo to, ze skoro ma za slabe wyksztalcenie i nie moze awansowac to nalezy go zwolnic calkiem. Gang skuterow odbieram nie jako gang w doslownym znaczeniu tylko jakas grupe ludzi, ktora po prostu trzyma sie razem. A sceny z wykladow ekonomii przypomnialy wyklady, na ktorych sam bywalem.

Wg mnie to nie jest komedia, w ktorej mamy sie smiac po kazdej scenie, ja sie raczej usmiechalem patrzac na rozwoj bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones