PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117179}

Las

The Forest
4,0 264
oceny
4,0 10 1 264
Las
powrót do forum filmu Las
_black_dragon

Może być problem, bo to unikat. Gdyby był na Allegro obstawiam fantastyczną kwotę.

klotz

Właśnie jakiś czas temu się dowiedziałem, że to mega ultra unikat, i jak na razie w Polsce oficjalnie odnotowano jeden egzemplarz wydany przez Layco.

_black_dragon

Gdyby się pojawił dobrze wiesz kto go kupi :)

ocenił(a) film na 7
_black_dragon

Poprawka - Dwa egzemplarze :]

junior_dos_santos

Jesteś posiadaczem tego cudeńka?

ocenił(a) film na 7
_black_dragon

Juz w tej chwili niestety od paru dobrych lat nie, ale miałem to cudeńko (w tej chwili na pewno bym za nic nie oddał heh) ale gdy to mialem to wiem, ze miala to jeszcze w tym samym czasie jedna osoba z kolekcjonerow vhs i do tej pory z tego co wiem nikt nie slyszal o kolejnych kopiach.
W sumie to obecnie wydaje mi się, ze samo Layco bez względu na film moze byc mega problematyczne do zdobycia, wydali raptem parę filmow w kompletnie znikomym nakladzie

junior_dos_santos

No nie będę ukrywał, że z zazdrości gul mi skoczył. Jeszcze mam takie jedno, ostatnie pytanie. Jak wyglądała okładka tego wydania? Tak jak oryginalny plakat z parą uciekającą z lasu i w tle oczy mordercy wraz z nożem.

ocenił(a) film na 7
_black_dragon

Tak - dokładnie tak się prezentowął przód - http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/forest_1982_7086.jpg

Wrzuciłem ją kiedyś do neta nawet, niestety juz gdzies zaginęła. Okladka zielona, z boku tylko oszczędny napis 'LAS', z tyłu dwa jakieś tam kadry i opis, z tego co pamiętam po polsku. No i oczywiście logo Layco z Zielonej Gory

Pozdro

junior_dos_santos

Znam osobę, która posiada ów film, mam również zdjęcie okładki. W prawym górnym rogu widnieje logo LAYCO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones