PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532235}

Las

6,6 1 883
oceny
6,6 10 1 1883
7,3 6
ocen krytyków
Las
powrót do forum filmu Las

film i animacja

ocenił(a) film na 9

sam Dumała wczoraj przed projekcją swojego filmu na etiuda&anima opisał go jako nudny! ja jednak taka surowa bym nie była- dla mnie był raczej wciągający niż nudny. był piękny i przepełniony emocjami. rytm spokojny, ale odpowiedni. piękne kadry. myślę, że nie jest to film dla każdego, ale jeśli ktoś chce coś w kinie przeżyć, doznać jakiś głębszych odczuć to ten film powinien ich dostarczyć. trzeba tylko mieć odpowiednie nastawienie.

polecam też obejrzeć jego animacje zanim zobaczycie film! wizje Dumały są bardzo specyficzne i ciekawe. jego film tak naprawdę bardzo się z nimi wiąże. można też zauważyć w jaki sposób Dumała myśli i tworzy. klimat "Lasu" i klimat jego animacji są spójne. "Las" wynika z animacji, które reżyser wcześniej robił. Dumała zrobił film autorski, a jego podstawą były autorskie animacje- a tego w kinie właściwie już prawie się nie spotyka, zazwyczaj filmy są dziełem wspólnym całego zespołu. tutaj wydaje mi się, że wizja reżysera była najważniejsza.
wczoraj przed projekcję filmu zaprezentowano jego animację "wolność nogi"- wydaje mi się, że wybór nie był przypadkowy.
zgadzacie się? czy plotę bzdury?

jak tylko będzie można, daje filmowi "Las" 9/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones