PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673532}
4,3 49 505
ocen
4,3 10 1 49505
2,3 11
ocen krytyków
Last Minute
powrót do forum filmu Last Minute

ostatnich kilku lat. Z marszu moge wymienic 5 filmow rodzimej kinematografii nieporownywalnie gorszych od ''Last minute'', powstalych w ostatniej poldekadzie. Stad dziwi mnie az tak niska ocena, bo ogladajac komedie z Mecwaldowskim i Halejcio, oceniam film pod nieco innym katem niz ''Sokola maltanskiego'' czy inne ''Poza prawem'', a na tle pozostalych gniotow, ten obrazek oglalo sie calkiem przyjemnie.

Kilka razy sie zasmialam , sporo razy usmiechnelam. Mecwaldowskiego lubie i sadze, ze jego gra troche podnosi ocene calosci, ale pozostali aktorzy tez wywiazali sie niezle ze swoich zadan (zwlaszcza nieznany mi do tej pory Oskar Saralidze, ktory wypadl naprawde swietnie i przekonujaco)

Daje troche naciagane 6 (koncowka zupelnie do mnie nie trafila, poza motywem z Robercikiem, ten byl bezbledny) i jestem zdania, ze gdyby w Polsce powstawaly filmy nie odstajace ponizej poziomu ''Last Minute'' (a takich sporo), to z nasza kinematografia nie byloby az tak bardzo zle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones