PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673532}
4,3 49 493
oceny
4,3 10 1 49493
2,3 11
ocen krytyków
Last Minute
powrót do forum filmu Last Minute

Właśnie leci to w tv i nadziwić się nie mogę że Patryk Vega to wyreżyserował o.O

ocenił(a) film na 1
Ninjoy

Również dzisiaj dopiero obejrzałam. Jutro wypiszę sobie dyplom za sumienne wytrzymanie do końca.
Panie Vega... coś pan narobił...

ocenił(a) film na 1
evvina

No Vega jest specjalistą w robieniu beznadziejnych, by nie użyć wulgarniejszych słów komedii. W sumie gościowi wychodzą solidne filmy sensacyjne, genialny serial, a w międzyczasie robi 'komedie'.

użytkownik usunięty
Netehor

Teraz robi już tylko syf.

Ninjoy

A ja nie. Ten film się idealnie wpisuje w jego twórczość i talent

Ninjoy

Przecież to tandeciarz dla kasy i Sebixów. Jedynie wyszedł mu serial Pitbull. Reszta to g.ówno.

White_Carnation

Dokładnie tak. Vega to Pitbull i nic więcej - a i tak z Pitbulla na Pitbull było coraz gorzej.

Wolfgang1984

Dlatego napisałam "serial". I ewentualnie pierwszy Pitbull. A teraz Vega to taki Martyniuk polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 4
Ninjoy

To jest jego największe dzieło.

ocenił(a) film na 6
Ninjoy

Gdyby nie Last minute, Vega siedziałby na kasie w tesko. Jedyna warta uwagi pozycja w twórczości tego tendeciarza.

użytkownik usunięty
dyziodarek

W sumie to chyba byłoby lepiej dla polskiej kinematografii, gdyby na tej kasie wylądował.

Ninjoy

Papryk Vege ma niby wegetariańskie nazwisko, a rzuca mięsem w filmach, jakby to robił pod Sebixów. A tu nagle taki wegetariański film zrobił :) Jednak Polacy w rzeczywistości mówią nieco inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones