PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673532}
4,3 49 493
oceny
4,3 10 1 49493
2,3 11
ocen krytyków
Last Minute
powrót do forum filmu Last Minute

Film fatalnie zrealizowany, ale parę razy szczerze się zaśmiałem. Natomiast, jeśli chodzi o pokazywanie chamstwa turystów, to ten film można śmiało nazwać dokumentem. Buractwo turystycznej stonki jest tu pokazane wręcz podręcznikowo.



ocenił(a) film na 7
Sony_West

Ja wiem dlaczego wielu ten tak film boli. Bo pokazuje całą prawdę o polakach w Egipcie ;)

Mistic92

Dlatego tym większy wstyd...i nie tylko w Egipcie

ocenił(a) film na 6
remiart

Cebula wyjeżdża na wakacje. Nie wiem, czemu wielu się oburza oglądając ten film. Tak wyglądają Polacy poza granicami kraju. Szczególnie pierwsza połowa filmu to oddaje. Egipt, Grecja, Turcja, Chorwacja - tam Polaków znają. I jak ktoś ma do siebie i do nas - Polaków dystans to się na tym filmie dobrze bawi, a nie oburza !

ocenił(a) film na 3
Sony_West

https://www.youtube.com/watch?v=spS_-1YLYRI Kisiel w 5 minut dosadniej i śmieszniej to oddaje niż ten film

ocenił(a) film na 4
Sony_West

Hmmm wczoraj to oglądałem i nawet nie wiem czemu. chyba dlatego że jestem chory i mi się żopy po pilot nie chciało ruszyć.
Mniejsza.
No widać od razu że to polska komedia. czyli film w którym zrobisz "heh" raz na pół H.
Jak chcę obejrzeć komedię to chcę się śmiać niczym jak w Goście Goście, hmm Kelnerzy, że już o powalonych strasznych filmach nie wspomnę.
A nie wspomniane raz na pół H zrobić spod nosa heh.
Film jeszcze ujdzie jako hmm no nie wiem.
Można było obejrzeć jak sobie radzili w kłopocie ale śmieszne to w niczym nie było.
Podobnie jak Kac Wawa :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones