PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673532}
4,3 49 493
oceny
4,3 10 1 49493
2,3 11
ocen krytyków
Last Minute
powrót do forum filmu Last Minute

,,Po raz kolejny kancelaria Anny Łuczak wysyła partiami pisma z żądaniem zapłaty 550 zł za łamanie praw autorskich;;

cytat z gazeta.pl


hubertzn

Powinni być wdzięczni, że ktoś takie coś ściąga i dopłacać za stracony czas tym którzy to oglądali...
p.s. jak dobrze, że nie interesuje mnie polskie kino komediowo-romantyczno-debilne :)

ocenił(a) film na 1
piotrekkk91

W pełni się z Twoją oceną zgadzam. Kompletne zero! Żadnej gry aktorskiej, żadnego sensu, żadnej akcji. Jedynym chyba celem i warunkiem sfinansowania tego badziewia było przywalenie prezesowi JK. Idealny gniot dla lemingozy.

ocenił(a) film na 1
hubertzn

producenci tych szmir(jest jeszcze kilka innych "genialnych" pozycji) znaleźli dobry sposób na zarobek, dane ~100k internautów w rękach prokuratury.
Osobiście znam 2 osoby, które dostały już wezwanie na przesłuchanie.

hubertzn

ktoś już dostał wezwanie?

ocenił(a) film na 1
hubertzn

Copyright trolling.

Stosowanie gróźb i zastraszania w celu otrzymania zapłaty nie wydaje się być najlepszym sposobem na walkę z piractwem. Wręcz przeciwnie, każe uważać takie działania za nieetyczne i przypuszczać, że jest to wykorzystywanie praw autorskich jako przykrywki do zbijania zysków.

Czytaj na http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/ochrona-praw-autorskich-czy-latwy-sposo b-na-zarobek,2031924,4199#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=28446&iwa_block=business ?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

ocenił(a) film na 6
hubertzn

Dzięki temu nigdy więcej nie obejrzę żadnego polskiego filmu. Nie pójdę do kina, nie kupię dvd, nie ściągnę. Bojkot polskich filmów. Wiem, że coś czasem stracę, ale trudno się mówi. Za takie zagrywki, polacy nie powinni teraz oglądać polskiej szmiry.

ocenił(a) film na 7
aleera89

słusznie :)

aleera89

podpisuje się pod twoimi słowami obiema rękami

hubertzn

nawet jak by mi dopłacali 550 to bym tego nie obejrzał

ocenił(a) film na 4
niko_filmweb

Ja obejrzałem w tv - zmieniałem pakiet: tv cyfrowa + net i przez pierwsze 3 miechy odblokowali wszystkie Canal+ , HBO i całą resztę, za którą bym nie zapłacił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones