PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237697}
5,8 77
ocen
5,8 10 1 77

Latidos de pánico
powrót do forum filmu Latidos de pánico

hehe co za filmidło! całkiem oryginalna fabuła, przynajmniej w stosunku do znanych mi horrorów lat 80ych, czyli późnych gialli i amerykańskich slasherów. film jest inny. fabuła jest ciekawa, naiwna i niezbyt prawdopodobna, pomijając już same wątki nadprzyrodzone. niektóre watki mogą sie kojarzyć z innymi filmami, ale i tak ogólnie wychodzi raczej oryginalnie. ogólnie wszyscy zdradzają wszystkich i knują przeciwko wszystkim :), niewielu tu pozytywnych bohaterów. dla fanów horrów klasy B lat 80ych to świetny film. mamy wybuchową mieszankę: spiski, romanse, troszkę taniego gore, legenda o rycerzu [zombie?/duchu?] mordującym kobiety, wykorzystana na dwa sposoby, trochę nagości, aktorstwo nie najwyższych lotów, a wszystko w klimacie hiszpańskich telenowel :) film oglądałem w kinie i bardzo dobrze się bawiłem, sporo się śmiałem, ale nie ręczę za domowe seanse. daje 7/10 w skali horrorów klasy B :)

kangur_msc_CM

Zazdroszczę, że miałeś okazję oglądać to w kinie! Niesamowite!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones