PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807906}

Lato

Leto
7,1 5 319
ocen
7,1 10 1 5319
6,7 22
oceny krytyków
Lato
powrót do forum filmu Lato

ballady na gitarze akustycznej, świetne (naturalne, prawdziwe) teksty, okres przełomu w ZSRR = Afganistan, wpływ muzyki z zachodu, na faktach, ale bez pompatyczności, patosu, zbędnej martyrologii. Warto jednak zwrócić uwagę (jeżeli nie zwrócicie uwagi sami - nie będzie wam podane) na bardzo dyskretnie podane daty, jeszcze na zdjęciach przed napisami końcowymi ....
Na YT albo " Leto Soundtrack" albo https://www.youtube.com/watch?v=84OaS2-tNiM.

ocenił(a) film na 8
kkutz

Hej. Szukam już drugi dzień może Ty mi pomożesz. Jaka to piosenka/melodia która jest na napisach końcowych? Będę bardzo wdzięczna za tytuł. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
ClariseS

Niestety nie dysponuję tym filmem - obejrzałem i nie mogę Ci odpowiedzieć. NA YT jest cały soundtrack z piosenkami z filmu, podanymi z czasem pojawienia się w filmie (?). Ostatnia - napisy KOŃCOWE (?) może to ostatnia piosenka z tych na YT? -- "25. Кино - Кончится лето ( 1:02:18 ) - Nie wiem czy to jest ta piosenka - nie pamiętam. Jeżeli widziałaś go niedawno i ją pamiętasz - sprawdź. Poczekaj. W tych piosenkach z soundtracku jest to: 25. Summer Will Be over Soon [End Titles] - tytuł angielski, ale śpiewają po rosyjsku i to: [End Titles] - Napisy końcowe - to może być to czego szukasz. Pozdrawiam - kkutz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones