PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118762}
4,9 5 415
ocen
4,9 10 1 5415
Lawstorant
powrót do forum filmu Lawstorant

Skoro dla popularności filmu, w jednej z głównych ról obsadza się znienawidzonego przez społeczeństwo wokalistę (zamiast aktora) to ja na taki film nie mam zamiaru iść.

ocenił(a) film na 10
KYRTAPS

znienawidzonego? chyba ostro przesadzasz! a za co to niby jest on taki znienawidzony, za to, że jako jednemu z nielicznych udało mu się w polskim show biznesie zarobić całkiem niezłe pieniądze? a może za to, że wychowawał się w domu dziecka lub za to, że pomaga biednym dziecią? odpowiedz mi, bo jestem bardzo ciekawa za co ty go tak nienawidzisz? i jeszcze jedno jakim prawem wypowiadasz się w imieniu całego społeczeństwa? ja Ci na pewno takiego prawa nie dałam!!!

ocenił(a) film na 10
KYRTAPS

znienawidzonego? chyba ostro przesadzasz! a za co to niby jest on taki znienawidzony, za to, że jako jednemu z nielicznych udało mu się w polskim show biznesie zarobić całkiem niezłe pieniądze? a może za to, że wychowawał się w domu dziecka lub za to, że pomaga biednym dzieciom? odpowiedz mi, bo jestem bardzo ciekawa za co ty go tak nienawidzisz? i jeszcze jedno jakim prawem wypowiadasz się w imieniu całego społeczeństwa? ja Ci na pewno takiego prawa nie dałam!!!

Lucy_4

Oooo! Znalazła sie miłośniczka seriali i Michała Wiśniewskiego. Do tego zna biografię i życiorys czerwonowłosego na pamięć! Daj spokó nie znasz się na filmach więc po co bierzesz udział w dyskusji. Film spodobał się Ci tylko dlatego, że gra tam Michał....

MarioClip

rany, aż mi wstyd, że w Polsce tworzy się takie filmy...

to jest przecież gorsze od filmów ze Stevenem Seagalem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones