PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118762}
4,9 5 416
ocen
4,9 10 1 5416
Lawstorant
powrót do forum filmu Lawstorant

okropny

ocenił(a) film na 1

najgorszy film jaki widziałam żałuje ze traciłam czas. Okropna gra aktorska michala w. beznadzieja, dno , NIE OGLĄDAJCIE!!!

elisa17

Czepiasz sie i pier... takie bzdury ze szkoda słów.Większości osób akurat właśnie gra Wiśniewskiego się podobała.

elisa17

Hmm... Mi się podobała gra Wiśniewskiego najbardziej...

elisa17

A wiecie może jak sie nazywa i kto wykonuje piosenke, ktora leci w tym filmie....nie pamietam w którym momencie to było ....ale leciało cos tam "wódka , sex..." bardzo prosiłabym o pomoc;) pozdrawiam:*

gogusia1111

Piosenka: DROGA-PUŚCIŁA PAWIA; PAPIEROSY, WÓDA, SEX; CI-PO-WIEM IRENA; TEN PIERWSZY RAZ-W MOJEJ GŁOWIE STRACH
* Muzyka piosenki (-nek) : W. Hechłacz
* Słowa piosenki (-nek) : W. Hechłacz
* Wykonanie piosenki (-nek) : Niebonie
Zapewne o to Ci chodziło...pozdrawiam!

Mo_Cuishle

Dziekuje bardzo:*:* ;)) juz sobie słucham tej muzyczki :D:D

gogusia1111

Nie ma sprawy, zawsze do usług :) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
elisa17

Ja się z Tobą nie zgodzę. Po pierwsze primo, nie nawidzę jak ktoś pisze, że stracił czas na oglądanie jakiegoś filmu - kazał Ci ktoś ? nie ? No więc właśnie. Pozatym film coprawda troszkę się pod koniec dłużył jednak po jego obejżeniu nie mogę powiedzieć, że straciłem czas bo był to czas mile spędzony.
Po drugie primo Michał Wiśniewski (nie wiedziałem, że kiedykolwiek to powiem, bo nie lubię osobiście twórczości tego człowieka) odwalił kawał dobrej roboty i obok Buczkowskiego grał najlepiej (bo Sapryk też grał dobrze ale Wiśniewski zaskoczył całkowicie).
Ja generalnie do filmu podszedłem sceptycznie, i oglądałem go bo chciałem zobaczyć jak "Wiśnia" robi z siebie klauna przed widzami TV.
Jakież było moje zaskoczenie gdyż po skończonym "seansie" pomyślałem sobie "o w mordę misia ! On grał całkiem dobrze !".
Tak więc nie klep głupot, że grał źle (nie żebym był jego jakimś fanatykiem jednak odwalił dobrą robotę).
Scenariusz pogmatwany jednak wg. mnie to jego plus, gra aktosrka(jak wspomniałem wyżej) dobra i generalnie film się miło ogląda.
Jedyne co można mu zarzucić to, że jest trochę długi i mało w nim elementów komediowych jednak mimo wszystko jest ok.
5/ 10 to wg. mnie dobra ocena. Dałbym 6 ale taką ocenkę dałem innym lepszym produkcjom, a za dobrą gre Wiśni tyle dać nie mogę, sorki

michaki999

Film dobry. Świetny Buczkowski, aczkolwiek był to film pod niego robiony. Też chciałem zobaczyć Wiśniewskiego, który robi z siebie błazna przed kamerą, a wypadł co najmniej dobrze, może gra lepiej niż śpiewa.Film trochę nielogiczny i mało spójny, ale to w końcu sen... i sporo dobrych tekstów.

ocenił(a) film na 1
elisa17

to bylo jeszcze gorsze niz rh+ do tego wisniewski.masakra...

beata6

Prosze cie tylko nei porównuj z RH+! Jeśli ci się bardziej podoba proponuje lewatywe gustu :)

ocenił(a) film na 1
Pawlito

chodzi mi o to ze w sumie to dwa gnioty.

ocenił(a) film na 6
elisa17

Ja się nastawiłam na gniot, a obejrzałam do końca i powiem szczerze że nie żałuję. Wiśniewski... bez obciachu! Powaga.

elisa17

jak ktoś ma uprzedzenia do osoby to z góry ocenia film na pozycji straconej :P

ocenił(a) film na 7
anes

mi film się bardzo podobał, ja akurat lubię muzykę Wiśniewskiego, ale oceniając jego grę aktorską byłam całkowicie obiektywna i bardzo mi się podoba, grał bardzo dobrze jak i reszta aktorów, fabuła trochę pogmatwana, ale ok
7/10

ocenił(a) film na 5
elisa17

film taki sobie, ale moje zdziwienie : Wiśniewski, za którym nie przepadam był jednym z dwóch elementów, które film postawiły na kolana (bo przecież nie na nogi)
Poradził sobie dobrze i w sumie fajnie się oglądało.
całościowo rzecz biorąc ... 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones