PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679539}
4,7 10 609
ocen
4,7 10 1 10609
4,2 4
oceny krytyków
Leatherface
powrót do forum filmu Leatherface

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Porażka ! Brak pomysłów ... Ani to śmieszne ani straszne ? Jedynie Vanessa Grasse jest ładniutka ;)

ocenił(a) film na 2
con_desiros

Da się tego Leatherface'a gdzieś obejrzeć w Polsce ? Nigdzie w kinach tego nie puszczają,brak jakichkolwiek informacji odnośnie polskiej premiery tego filmu.

SolidSnake_5

Sieć...

ocenił(a) film na 7
SolidSnake_5

Ja go dziś oglądałem go w cinema city o dziwo tylko dziś był puszczany dlatego na niego poszedłem. W inne dni go nie grają przynajmniej u mnie w mieście.

ocenił(a) film na 6
S_E_L_E_R

W każdym mieście (tylko w cinema city) było puszczane tylko raz i o jednej godzinie. Też byłem wczoraj i się zdziwiłem, że tylko 9 osób (licząc mnie) było na sali kinowej. A co do filmu, Pierwsze 40/45 minut naprawdę świetne, ale potem coś się popsuło jak dla mnie niestety..

ocenił(a) film na 3
Itthatady

nie tylko w Cinema City :)

Ja byłem na tym filmie na hallowen w Cinema 3D. Był cały maraton. Z tego co pamiętam był ten film, jakiś jeszcze i najnowsza Piła.

ocenił(a) film na 3
spencer42

Ale zgadzam się z użytkownikiem con_desiros ze film slaby. W porównaniu do poprzednich części Leagerface wypada bardzo blado. Szczerze mówiąc najbardziej zaszokowała mnie scena początkowa i ta w szpitalu podczas ucieczki. Reszta słabiutko :(

con_desiros

Dobrze, że w PL mamy tak wybitnych krytykow filmowych. Rozumiesz pajacu, że film ma bawić widza? Anie doszukiwac gowien?

sp4wn_sp4wnersiak

Jeszcze lepiej, że mamy w PL widzów-koneserów dobrego kina, dla których bawienie polega na oglądaniu mordowania ludzi na wszelkie chore możliwe sposoby . Pogratulować i życzyć dobrej zabawy! W tym filmie każdy psychopata znajdzie z pewnością coś dla siebie.

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Ja bym taki surowy nie był, ma klimat. mi się podobał. Lepszy niż piła- dziedzictwo. Szkoda że tylko w kinach nie puszczają, na wielkim ekranie zrobił by pewnie jeszcze większe wrażenie.

con_desiros

wygrales internety gosciu:) teraz potrzęś ronsią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones