PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36307}

Legalna blondynka 2

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
5,7 66 873
oceny
5,7 10 1 66873
Legalna blondynka 2
powrót do forum filmu Legalna blondynka 2

Mam do Was kochani ogromną prośbę, a mianowicie:
Czy ktos wie jak nazywała się ta piosenka co leci w trakcie filmu????????
Prosiłabym o tytuł i wykonawce tej piosenki. BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!! A jeszcze lepiej by było, gdyby ktoś miał ta piosenkę i wysłał mi na e-maila superkate@onet.eu
Ale chociaż proszę o tytuł i wykonawcę tej piosenki. BRADZO PROSZĘ MOŻE ZNAJDZIĘ SIĘ KTOŚ TAKI DOBRY???????????????? Czekam z niecierpliwością kochani i licze, że ktoś się odezwie. Będę wdzięczna!
Z góry WIELKIE DZIĘKI kochani! PRZESYŁAM MOC GORĄCYCH, WIRTUALNYCH BUZIAKÓW DLA WAS:*:*:*:*
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i czekam....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

ocenił(a) film na 10
superkate

Jeszcze dopiszę, że ta piosenka leciała wtedy, gdy Elle Woods jechała swoim autem do Waszyngtonu. Teraz powinno być wszystko jasne chyba. Pozdrawiam i czekam....:*:*

superkate

Pewnie nie o tą piosenkę chodzi ale ja z Legalnej blondynki pamiętam tylko "We can" LeeAnn Rimes. Leci gdzieś pod koniec filmu. Bardzo fajny jest do niej teledysk. Zapraszam do wypowiedzenia się na moim blogu o swoich ulubionych singlach i teledyskach filmowych.

ocenił(a) film na 7
superkate

To pewnie nie ta piosenka, ale tez pojawila sie w tym filmie Avril Lavigne-Nobody's Fool

superkate

Hope 7 - Breakthrough
Proszę bardzo, o to wykonawca i tytuł.
a tu masz link:
http://kingusia1202.wrzuta.pl/audio/83M52brd6cQ/hope_7_-_breakthrough

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones