PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36307}

Legalna blondynka 2

Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
5,7 66 866
ocen
5,7 10 1 66866
Legalna blondynka 2
powrót do forum filmu Legalna blondynka 2

skierowany w dodatku jakby dla ludzi o wyjątkowo niskim ilorazie inteligencji. pierwsza część była nawet zabawna i ciekawa, ale na tym się zawiodłam. Porażka.

użytkownik usunięty
ellena_2

Dokładnie!! Co to wogóle ma być? Jak na komedię ten film jest wyjątkowo nudny i strasznie się dłużył. I o czym właściwie on jest? O tym, że warto wierzyć w siebie i we własne marzenia? Żałosne, jakaś bogata, głupia panienka, która ukończyła Harvard (haha) ma zmartwienie związane z pieskiem! Jakie to słodkie. I już w to wierze, że wszyscy w Waszyngtonie dali się do tego przekonać, aby podpisać tą petycję, bo nie ważne są przecież inne sprawy Ameryki, skoro chodzi o ukochane zwierzątka! Bla bla TANDETA, KICZ, NUDA (--- tyle w skrócie mogę powiedzieć o tym filmie.
A pierwsza część nawet całkiem, całkiem.

ocenił(a) film na 4
ellena_2

Zgadzam się z wami w zupełności, ten film to kompletna porażka, liczyłem na coś lepszego a tu zajeli sie uczuciami psów. Lepiej by zrobili gdyby wogule nie kręcili tego filmu

ocenił(a) film na 1
ellena_2

hmm.. wiem tylko z grubsza o czym mówi ten film, bo ogladałam go kilka minut. Nie mogłam usiedziec przed tv na tym filmie, taki był NUDNY;/ na dodatek żałosny i banalny... mogliby puscic cos ciekawszego-ode mnie ten film ma 2/10!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones