PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404705}
3,3 184
oceny
3,3 10 1 184
Legend of the Bog
powrót do forum filmu Legend of the Bog

Dno !!!

ocenił(a) film na 1

Denny i głupi, a na dodatek kręcony kiepską wideokamerą. Początek dawał nadzieję na komedio-horror, lecz poszedł niestety w kierunku najbardziej "beznadziejnego" i dennego horroru. Nie da się tego po prostu oglądać.
Nie wiem tylko co tu robi Vinnie .

ocenił(a) film na 1
Mr_Frost

Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu "Bog Body" (polski tytuł, nie wiem czemu "Legenda Krainy Bagien") i muszę powiedzież, że tak beznadziejnego filmu już dawno nie widziałam...
I tak:
1. Brak sensownej fabuły
2. Zero klimatu
3. Błędy merytoryczne - o wykopaliskach, ofiarach z ludzi składanych na bagnach, akurat tym się interesuję, więc mam pojęcie...
4. Żenująco niski poziom gry aktorskiej i co gorsza irytujący Jason Barry w roli wszechwiedzącego profesora archeologii..
5. Historia zagubionego wojownika celtyckiego błąkającego się po supermarkecie, lesie itd. w poszukiwaniu wody - to miało być śmieszne czy tragiczne? - bo wyszło tragicznie śmiesznie ;/
6. Jak już wspomniano - tragicznie nakręcony, jakby amatorską kamerą video...
7. Nie rozumiem dlaczego Irlandczycy, do tej pory dumni ze swojej historii, nakręcili ....ten film...całkowicie "nabijając" się z siebie i swojej celtyckiej przeszłości....chyba że miałaby to być groteska na społeczeństwo irlandzkie....w co wątpię...
8. Jak na film z 2009 roku to bardzo bardzo słabo, takie filmy mogłyby być popularne w latach 30. XX wieku, ale nie dziś....
Podsumowując:

1/10 za muzykę może... ale zdecydowanie nie polecam

ocenił(a) film na 2
Bouddica

SPOILEREK
Zgadzam się. Bez sensu film. Miał być o bagnach, a był o znów o jakimś mutancie, który ciągle pije wodę i zabija ludzi bez celu. Podpalony życie, oczywiście, wbiega do bagienka i się studzi. [Oby nie było sequel'a].

użytkownik usunięty
Bryfft

Dorzuce od siebie swojego grosza. Jeżeli dalej takie filmy będą wychodzić w dzisiejszych latach to całkowicie zmienie gatunek horroru na nie wiem, komedie albo dramaty :).

ocenił(a) film na 1
Bouddica

całkowicie się podpisuję pod Twoją opinią; film jest żenujący z każdej analizowanej strony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones