PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714269}
7,1 78 563
oceny
7,1 10 1 78563
5,4 14
ocen krytyków
Legend
powrót do forum filmu Legend

9/10

ocenił(a) film na 9

Można się tu zastanowić w której podwójnej roli lepiej wypadł Tony Hardy w tej jako gangstera grożnego inteligentnego zakochanego . Czy jako szalony brat nie przewidywalny a do tego zabawny .Dla mnie osobiście lepiej zagrał role brata psychopaty .I dodam nawet rola oscarowa a jak nie to szansa na Złoty Glob. Legend to momentami przejmująca opowieść gorzka i czasem zabawna .Historia braci którzy na szczycie trząść półświatkiem przestępczym .No i jeden z braci być szczęśliwie zakochanym .Chociaż jest to kino gangsterskie nie zobaczymy trupa za trupem wystrzałów z broni a tak film ogląda się ogromną przyjemnością a to dzięki świetnej podwójnej roli muzyki która bardzo dobrze oddaje emocjonalny stan dla tego filmu.9/10

kinoman1985

Ja też uważam, że lepiej zagrał Ronniego (ten w okularach) Niczym postać z kreskówki, przerysowany, niekiedy sceny z nim i dialogi są komiczne ;) Ale nie wiem czy zasługuje na Złoty Glob, tak się wydaje że tylko na nominację. Raczej film wypada tak sobie i nie wiem czy ta podwójna rola zostanie aż tak zapamiętana, a tym bardziej nominowana. No ja jestem przynajmniej za nominacją:)

ocenił(a) film na 9
SzefPorsche

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones