PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151125}

Legenda Johnny'ego Lingo

The Legend of Johnny Lingo
6,1 446
ocen
6,1 10 1 446
Legenda Johnny'ego Lingo
powrót do forum filmu Legenda Johnny'ego Lingo

Ładna i wzruszająca historia. Lubię takie filmy, ale zrąbali z jednym - te dzieci miały po 12 lat. Może gdyby wcielili te postaci w 15 letnich ludzi, to by brzmiało bardziej wiarygodnie. Wiek dojrzewania jest raczej okresem, w którym trudno o stałość w uczuciach. Powiedziałbym raczej, że to niemożliwe. Dziewczynka czekała na swego chłopca 7 lat, niczym doświadczona kobieta, jak nasza Anna Maria z piosenki Czerwonych Gitar, tyle że ta druga była starsza. Oczywiście zawsze można tłumaczyć wszystko specyficzną, trudną sytuacją życiową, środowiskiem w którym mieszkali i się wychowywali, ale biologia w tych sprawach jest nieugięta i nie uwierzę, że taka miłość mogłaby łączyć dwoje ludzi od tak wczesnych lat.

ocenił(a) film na 7
gasnace_slonce

Miłość może nie, ale silna przyjaźń... Jeśli z kimś masz dobre wspomnienia to będziesz tą osobę pamiętał do końca życia, przynajmniej tak mi się wydaje ;)

A co do filmu całkiem całkiem, choć nie oglądałem od początku.

ocenił(a) film na 6
Neils

Przyjaźń owszem, ale jeśli przyjaźń, to nie stało nic na przeszkodzie, żeby bohaterowie poszukali sobie kogoś innego w tym czasie 7 lat. Wydaje mi się, że zostali deczko odczłowieczeni, jakby ominął ich okres dojrzewania i nagle stali się dorośli, a przecież 7 lat dla tak młodego człowieka to kupa czasu i wiele mogło wydarzyć się w tym czasie. Dorosły miałby cierpliwość czekać, ale 12 letniemu chłopcu szybko by się znudziło, bo to jeszcze nie ten wiek na takie sprawy i nie czuje on tego w takim wymiarze. Dziewczynka może bardziej, ale chłopiec nie. Dlatego myślę, że wiek 15, a może nawet bardziej 16 lat byłby odpowiedniejszy dla bohaterów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones